درخشش ادامه دار فروغ موری؛

بانوان سپاهانی لیگ را جذاب کردند

تیم فوتبال بانوان سپاهان با یک گل برابر تیم صدرنشین به برتری دست یافت و هم امتیاز این تیم شد.

به گزارش "توپ"، امروز صبح در چارچوب هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر بانوان تیم های شهرداری بم و سپاهان اصفهان که رده ی اول و دوم جدول رده بندی مسابقات را در اختیار دارند، برابر هم قرار گرفتند و در پایان این طلایی پوشان بودند که موفق شدند با جبران شکست ۴ بر صفر در دیدار رفت، با ۳۷ امتیاز در صدر جدول در کنار شهرداری بم قرار بگیرند که حالا تنها تفاضل گل بیشتری نسبت به سپاهان دارد.


تک گل این دیدار که در اصفهان برگزار شد، توسط فروغ موری ستاره ی بانوان اصفهانی به ثمر رسید که در هفته گذشته نیز زننده هر چهار گل سپاهان بود و در فصل جاری از شانس زیادی برای کسب عنوان خانم گلی برخوردار است.

 


 گفتنی است در دیگر دیدار مهم این هفته تیم راه یاب ملل سنندج موفق به برتری برابر پالایش گاز ایلام شد تا ۳۵ امتیازی شود و با توجه به برتری سپاهان مقابل شهرداری بم، اختلاف امتیاز این تیم با صدر به عدد ۲ برسد و رقابت های لیگ بانوان حساس تر از همیشه در هفته های آینده پیگیری شود.


ضمن اینکه بانوان شهرداری سیرجان هم با کسب پیروزی ۵ بر ۱ برابر خیبر خرم آباد ۳۴ امتیازی شدند تا در هفته های آینده ۴ تیم برای کسب رقابت قهرمانی تلاش کنند؛ اتفاقی که قطعا به جذاب تر شدن این رقابت ها کمک می کند.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار