زمانی: گرمای جام قهرمانی حذفی را در دستان خود لمس می‌کنیم/ از هیچ تلاشی برای تقویت استقلال دریغ نمی‌کنیم

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال می‌گوید که او و همکارانش در هیئت مدیره از هیچ تلاشی برای تقویت تیم دریغ نخواهند کرد.

، حسن زمانی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره اوضاع آبی‌پوشان پایتخت گفت: اوضاع استقلال بسیار عالی است. ما در مقطعی هستیم که بازیکنان استقلال از موقعیت‌های‌شان استفاده می‌کنند. آنها از دانش کادرفنی بهره می‌برند و همه از دل و جان در خدمت تیم هستند.

وی با اشاره به فینالیست شدن استقلال در جام حذفی، خاطرنشان کرد: ما الان گرمای جام را در دستان خود لمس می‌کنیم. مشکل‌ترین بازی ما همین مصاف با صنعت نفت آبادان بود که بردیم و الحمدلله آن را به خوبی پشت سر گذاشتیم. من فکر می‌کنم با همت بازیکنان و خواست خدا می‌توانیم این جام را بگیریم و تقدیم به مهدی قائدی و هواداران کنیم. واقعاً جای قائدی خیلی خالی است و امیدوارم او به مصاف فینال حذفی برسد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که «چه موضوعی را با شفر به صورت اختصاصی در میان گذاشت؟»، تصریح کرد: تأکید ما روی این بود که آکادمی را تا جای ممکن فعال کنیم. از شفر خواستیم در جلسه هیئت مدیره با کادرش حضور یابد و پیشنهادات خود را ارائه دهد تا پشتوانه قوی‌ در فوتبال پایه داشته باشیم. همچنین حمایت کامل هیئت مدیره از شفر، کادر فنی و بازیکنان را اعلام کردیم.

زمانی راجع‌به حضور استقلال در گروه مرگ رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما در گروهی قرار گرفته‌ایم که بالا آمدن از آن، طی کردن نیمی از راه است. ما ان‌شاءالله در هیئت مدیره تلاش می‌کنیم تا تیم تقویت شود و از هیچ کوششی برای این کار دریغ نخواهیم کرد. بازیکنانی مدنظر هستند که در صورت جذب به ما کمک می‌کنند. امیدواریم با استفاده از موجودی فعلی و فراهم شدن شرایط، امسال در آسیا حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار