حسینی: با تمرکز بالا می‌توانیم استقلال را شکست دهیم

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازی سختی با تیم استقلال خواهیم داشت، ولی می‌توانیم با تمرکز بالا این تیم را شکست بدهیم.

سیدمحمدرضا حسینی در گفت‌وگو با در خصوص پیروزی تیمش برابر حریف هندی و حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: این بازی تا حدودی گره خورده بود و ما روی یک غفلت از آنها گل خوردیم. خدا را شکر می‌کنیم که در نهایت آنها را شکست دادیم و در حالی که سرمای هوا روی کارمان تأثیر گذاشته بود، در نهایت به هدف‌مان رسیدیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در این بازی هوا به شدت سرد بود. باید از خبرنگاران، عکاس‌ها و فیلم‌بردارها تشکر کنم که این بازی را پوشش رسانه‌ای دادند. همچنین از هواداران ذوب‌آهن هم تشکر می‌کنم که به ورزشگاه آمدند و تیم را حمایت کردند.

حسینی راجع به قرار گرفتن ذوب‌آهن در گروه B‌ لیگ قهرمانان آسیا همچنین تصریح کرد: ما در گروه سختی قرار گرفتیم، ولی اگر هدف‌مان این است که به مراحل بالاتر صعود کنیم باید در این گروه خوب نتیجه بگیریم و بازی‌های‌مان را ببریم.

هافبک فوتبال ذوب‌آهن در خصوص بازی با استقلال در لیگ برتر گفت: هر دو تیم شرایط مشابهی دارند و در هفته‌های اخیر نتایج خوبی گرفته‌اند. ما بازی سختی در پیش داریم، ولی میزبان هستیم و باید از این شرایط نهایت استفاده را ببریم. البته اعتقاد من این است که اگر مقابل استقلال با تمرکز بالا بازی کنیم می‌توانیم آنها را شکست بدهیم و موقعیت‌مان را در جدول بهتر کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار