رجب‌زاده: امیدوارم برابر استقلال اسیر اشتباهات و اتفاقات نشویم

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن ابراز امیدواری کرد او و هم‌تیمی‌هایش در بازی با استقلال کمترین اشتباه را داشته باشند و به پیروزی برسند.

مهدی رجب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد حضور ذوب‌آهن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: خوشحالم که از سد حریف هندی عبور کردیم و به مرحله گروهی رسیدیم. این تیم کیفیت فنی خوبی نداشت، ولی حریف دست و پاگیری بود. آنها می‌خواستند زیاد گل نخورند، ولی زورشان به ما نرسید. در هر صورت این بازی را بردیم و حالا باید آماده شروع مسابقات شویم.

وی راجع به قرار گرفتن ذوب‌آهن در گروه B‌ لیگ قهرمانان آسیا خاطر نشان کرد: ما در گروه خیلی سختی قرار گرفتیم. تیم الدحیل که تلفیقی از تیم‌های لخویا و الجیش است، لوکوموتیو که قهرمان ازبکستان است و الوحده هم جزو تیم‌های قدیمی فوتبال امارات محسوب می‌شود. با اینکه در گروه سختی هستیم اما تلاش می‌کنیم تا از این گروه سخت صعود کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن همچنین در مورد بازی تیمش برابر استقلال تهران در لیگ برتر گفت: هر دو تیم با شرایطی خوب برابر یکدیگر قرار می‌گیرند. ما در بازی رفت مساوی کردیم، اما برای بازی برگشت وضعیت متفاوتی داریم. در زمین خودمان دنبال شکست دادن استقلال هستیم، اما می‌دانیم بازی سختی در پیش داریم. امیدوارم برابر استقلال اسیر اشتباهات و اتفاقات نشویم و سه امتیاز این بازی را بگیریم تا موقعیت خوبی در جدول داشته باشیم.

رجب‌زاده در پایان تصریح کرد: هواداران ما با اینکه هوا به شدت سرد بود در بازی پلی‌آف به ورزشگاه آمدند که باید از آنها تشکر کنم. امیدوارم که آنها در بازی استقلال هم به ورزشگاه بیایند، چون به حمایت‌شان نیاز داریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار