سوارس: هنوز یک ۹۰ دقیقه دیگر باقی مانده است/ والنسیا در مستایا قدرتمندتر است

ستاره اروگوئه‌ای خط حمله بارسلونا معتقد است برتری حداقلی این تیم مقابل سفیدپوشان مستایا می‌تواند نتیجه‌ شکننده‌ای باشد.

، لوئیس سوارس که در پیروزی یک بر صفر بامداد امروز (جمعه) تیم فوتبال بارسلونا مقابل والنسیا در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل‌ری تنها گل بازی را در دقیقه ۶۷ وارد دروازه‌ خفاش‌ها کرد، پس از بازی به خبرنگاران گفت: این حداقل برتری ما مقابل والنسیا است چون هنوز یک ۹۰ دقیقه دیگر باقی مانده است. والنسیا در خانه خودش همیشه قدرتمندتر است و قدرت آنها در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی حتی بیشتر هم خواهد شد.

تیم فوتبال بارسلونا با این پیروزی روند شکست‌ناپذیری خود در نوکمپ در رقابت‌های کوپا دل‌ری را به پنج سال افزایش داد. آخرین باری که آبی‌واناری‌ها در ورزشگاه خانگی خود در این رقابت‌ها شکست خورده‌اند به سال ۲۰۱۳ برابر رئال مادرید بازمی‌گردد.

مهاجم اروگوئه‌ای کاتالان‌ها در بخش دیگری از صحبت‌‌هایش خاطرنشان کرد: والنسیا نتوانست ما را به دردسر بیندازد که این مهم است. با وجود اینکه والنسیا فضای زیادی در اختیار ما قرار نداد، اما ما فرصت‌هایی برای گلزنی داشتیم. آنها هم موقعیت‌های نصیب‌شان شد که از آنها استفاده نکردند.  

سوارس که در ۱۰ بازی اخیر بارسلونا در تمامی رقابت‌ها ۱۲ گل برای این تیم به ثمر رسانده است، در پایان گفت که همیشه کمک کردن به تیم مهم است و امیدوار است این روند گلزنی‌اش برای بارسا ادامه داشته باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار