برترین‌های رقابت‌های تیراندازی قهرمانی کشور در رشته تپانچه معرفی شدند

با برگزاری رقابت‌های تیراندازی قهرمانی کشور در رشته تپانچه تیم‌ها و نفرات برتر معرفی شدند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، بیست و ششمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی کشور در رده سنی بزرگسالان به مناسبت دهه مبارک فجر و گرامیداشت آیت الله حائری شیرازی از امروز در حالی آغاز شد که پس از مرحله مقدماتی و اعلام نتایج تیمی در نهایت در رشته تپانچه آقایان، تیم های تهران با ۱۷۱۸ امتیاز در جایگاه اول، تیم فارس با ۱۷۰۷ امتیاز در جایگاه دوم و تیم البرز با ۱۷۰۷ امتیاز در جایگاه سوم ایستادند.

در بخش تیمی تپانچه بانوان نیز، تیم تهران با ۱۷۰۳ امتیاز در مکان اول، تیم اصفهان با ۱۶۸۹ امتیاز در مکان دوم و تیم مرکزی با ۱۶۸۹ در مکان سوم قرار گرفتند.

با برگزاری فینال رشته تپانچه آقایان، ابراهیم برخورداری از قزوین، محمد احمدی از تهران و جواد فروغی از ایلام به ترتیب به جایگاه اول تا سوم رضایت دادند.

در فینال تپانچه بانوان نیز، آمیتیس جعفری و مریم خوانساریان هر دو از تهران و زینب طوماری از گیلان به ترتیب مکان های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

بیست و ششمین دوره مسابقات سلاح های بادی قهرمانی کشور در رشته تپانچه از ۱۲ تا ۱۳ بهمن ماه با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور در سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار