صالحی امیری: همه توانم را در کنار سلطانی‌فر برای تحول ورزش کشور خرج خواهم کرد

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: همه توانم را در کنار وزیر ورزش خرج خواهیم کرد تا بتوانیم تحول و جهشی در ورزش کشور داشته باشیم.

خبرنگار ورزشی ، رضا صالحی امیری در حاشیه افتتاحیه رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا اظهار داشت: از کیهانی و همکارانش تقدیر می‌کنم که زحمات زیادی برای این میزبانی کشیده‌اند. ۳۲۰ ورزشکار در این رقابت‌ها حاضر هستند و نشاط خوبی وجود دارد.

وی افزود: این مسابقات می‌تواند مقدمه خوبی برای ورود ما به بازی‌های آسیایی جاکارتا باشد. در مجموع جنب و جوش جدی در وزارت ورزش و کمیته المپیک آغاز شده که ان‌شالله برای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ آماده شوند که نقطه اوج ورزش قهرمانی ما است.

رئیس کمیته ملی المپیک ادامه داد: وظیفه دارم از تک تک همکاران در فدراسیون‌ها، وزارت ورزش و کمیته المپیک و همه کسانی که در این رویداد بزرگ سهمی دارند، تشکر کنم. چیزی که برای ما مهم است، این است که ایران زمین، مهد قهرمانان است.

صالحی امیری درباره بودجه کمیته ملی المپیک گفت: همه توانم را در کنار سلطانی‌فر به خرج خواهیم داد تا بتوانیم تحول و جهشی در ورزش کشور، به ویژه در حوزه قهرمانی ایجاد کنیم و آنچه را که شروع کرده‌ایم، شروع با امیدی است. ان‌شاالله به زودی گزارشی دقیق از شرایط خواهم داد. ما در اولین گام سرپرست کاروان را معرفی کردیم. انشالله در مصاحبه‌ای، گزارش کامل از شرایط ارائه خواهم کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار