مدیر اجرایی اینتر: استطاعت مالی لازم برای خرید پاستوره را نداشتیم

مدیر اجرایی باشگاه اینتر به دلیل ناکامی این باشگاه برای خرید هافبک آرژانتینی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن اعتراف کرد.

، پیرو اوسیلیو مدیر اجرایی باشگاه اینتر اعتراف کرد که او و همکارانش به اینکه بتوانند خاویر پاستوره را از پاری‌سن‌ژرمن بخرند امید چندانی نداشتند هرچند که تلاش خود را برای جذب وی انجام دادند.

طی روزهای اخیر اخبار فراوانی در خصوص تلاش اینتر برای خرید بال آرژانتینی سابق پالرمو منتشر و گفته شد که محدودیت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای خرید بازیکن با توجه به قانون بازی جوانمردانه مالی، این باشگاه را برای فروش یکی از بازیکنانش از جمله پاستوره یا لوکاس مورا تحت فشار قرار خواهد داد که این اتفاق برای مورا رخ داد و او راهی تاتنهام شد. به این ترتیب پرونده انتقال پاستوره به اینتر که طرف ایتالیایی خواهان جذب قرضی او بود، بسته شد و این بازیکن آرژانیتنی در پارک دو پرنس ماند.

اوسیلیو در این خصوص به شبکه مدیاست ایتالیا گفت: ما هر کاری از دست‌مان ساخته بود انجام دادیم. در طول روند مذاکرات همیشه صادقانه حرف زدیم و گفتیم که شرایط مالی باشگاه به گونه‌ای نیست که بتوانیم پاستوره را به میلان بیاوریم. همچنین هرگز مذاکره‌ای جدی میان ما و باشگاه پاری‌سن‌ژرمن صورت نگرفت. اینتر اما همچنان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا خواهد جنگید.

در حالی که اخبار از احتمال پیوستن پاستوره به اینتر حکایت داشتند، برخی منابع هم از نزدیک شدن آندره‌آ پینامونتی و مارسلو بروزوویچ به درهای خروجی نراتزوری خبر می‌دادند که البته هر دو آنها در این تیم ماندنی شدند.

اوسیلیو در این باره هم عنوان کرد: لوچانو اسپالتی روی بروزوویچ حساب می‌کند. برای انتقال پینامونتی با ساسولو توافقی حاصل شد اما چیزی که خود بازیکن می‌خواست مهم بود و بنابراین او تا ۶ ماه آینده در کنار ما می‌ماند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار