دوومیدانی داخل سالن آسیا| فصیحی و نسائی به فینال دوی ۶۰ متر رسیدند

دور مقدماتی مسابقات دوی ۶۰متر قهرمانی داخل سالن آسیا با فینالیست شدن فرزانه فصیحی از ایران به پایان رسید.

خبرنگار ورزشی ، هشتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا از صبح امروز (پنجشنبه) به میزبانی سالن آفتاب انقلاب تهران آغاز شد. در روز نخست این رقابت‌ها و در دوی ۶۰ متر بانوان ۱۶ دونده در خط استارت قرار گرفتند که در پایان دور مقدماتی در دسته اول «حمیده اسماعیل‌نژاد» از ایران چهارم شد و از رسیدن به فینال بازماند. در دسته دوم «فرزانه فصیحی» از ایران به فینال راه پیدا کرد.

اما در دسته سوم این ماده کار کمی پیچیده شد به دلیل این که دوندگان این دسته به نحوه ثبت رکوردهای خود اعتراض داشتند. بنابراین «فائزه نسایی» از ایران بار دیگر با «کیمیا یوسوفی» از افغانستان بار دیگر به رقابت پرداخت. «نگین شاراپووا»  از ازبکستان نیز مدعی شد که رکوردش به اشتباه ثبت شده است و او نیز دوباره در خط استارت قرار گرفت و رکورد دوباره‌ای را به ثبت رساند.

فینال رقابت‌های ۶۰ متر در شرایطی قرار بود امروز برگزار شود که این مسابقات به فردا موکول شد تا تکلیف قهرمانان این ماده ساعت ۹:۳۰ فردا مشخص شود. به این ترتیب در رقابت‌های فینال ماده ۶۰ متر بانوان آنا بولانوا از قیرقیزستان، اون کی لام از هنگ کنگ، فرزانه فصیحی از ایران، ژیو جینگ لینگ از چین، ریما دینووا از قزاقستان، ویکتوریا زیابکینا از قزاقستان، فائزه نسایی از ایران، ولنتینا مردوا از ترکمنستان به رقابت می‌پردازند.

مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا به رغم دعوت ورزشکاران و خانواده دوومیدانی با استقبال خوبی از سوی تماشاگران روبه‌رو نشده است و سالن آفتاب انقلاب پذیرای تعداد محدودی تماشاگر بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار