داورزنی: برگزاری جام دیپلمات‌ها نشان دهنده ظرفیت بالای فدراسیون بیلیارد است

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان برگزاری مسابقات، بین دیپلمات‌های سفارت‌خانه‌های مقیم تهران را آغاز برگی جدید در ورزش ایران دانست و ادامه آن را برای ایجاد روابط بهتر موثر دانست.

، محمدرضا داورزنی معاون ورزش حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با حضور در مراسم افتتاحیه و قرعه‌کشی اولین دوره مسابقات رشته‌های بیلیاردی جام دیپلمات‌ها اظهار داشت: وزارت ورزش همواره بر ایجاد روابط و دیپلماسی قوی در ورزش تاکید دارد و برگزاری این مسابقات تاثیر گسترده‌ای برای رسیدن به این اهداف دارد. ایجاد روابط با همه کشورها یکی از مهم‌ترین ابزار برای صلح و دوستی است و اینکه بتوانیم چهره واقعی کشورمان ایران را به همه جهانیان نشان دهیم.

داورزنی افزود: ظرفیت های بسیار خوبی در فدراسیون بولینگ و بیلیارد وجود دارد و برگزاری جام دیپلمات ها میتواند نشان دهد ما در این رشته به توانایی های زیادی دست پیدا کرده‌ایم.  برگزاری جام دیپلمات را یک بار در رشته چوگان داشته‌ایم و تجربه موفقی بوده و امیدوار هستیم که در این مسابقات نیز این اتفاق بیفتد.

داورزنی در ادامه گفت:حضور بیش از ۷ سفارتخانه در این رقابت‌ها حکایت از آن دارد که فدراسیون بولینگ وبیلیارد توانسته است روابط خوبی را ایجاد نماید واین امر تحسین بر انگیز است.

وی در پایان گفت: قطعا برگزاری یک چنین رویداد‌هایی می‌تواند نقطعه عطفی در ایجاد روابط ورزشی مطلوب بین کشورمان وسایر کشورها ایجاد نماید و مطمِئن هستم این مسابقات در سال های اینده با استقبال بی نظیر تری روبه رو خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار