دوومیدانی داخل سالن آسیا|دست ایران در ماده ۸۰۰ متر از مدال بازماند

در رقابت‌های امروز مسابقات دو و میدانی قهرمانی آسیا در ماده ۸۰۰ متر بانوان ۹ دونده به رقابت پرداختند که نمایندگان ایران نتوانستند روی سکو بروند.

خبرنگار ورزشی ، هشتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن آسیا در بخش بانوان از امروز (پنجشنبه) به میزبانی سالن آفتاب انقلاب تهران آغاز شد.

در رقابت‌های امروز در ماده ۸۰۰ متر بانوان ۹ دونده به رقابت پرداختند. تکتم دستاربند، ساجده فانی و هانیه ثمری نمایندگان ایران در این ماده بودند.

در رقابت دوندگان ۸۰۰ متر مدال طلا به «چنیو وانگ» از چین با ثبت رکورد دو دقیقه و ۹ ثانیه و۳۰ صدم ثانیه رسید. مدال نقره نیز به دیگر دونده چین« ژیانگ هو»با رکورد دو دقیقه و ۱۰ ثانیه و ۸۱صدم ثانیه رسید.«نیمالی لیانا» از سریلانکا با رکورد دو دقیقه و ۱۰ ثانیه و ۸۳ صدم ثانیه سوم شد.

درپایان این رقابت‌ها ساجده فانی با رکورد دو دقیقه و ۱۷ ثانیه و ۷۹ صدم ثانیه در جایگاه ششم قرار گرفت. دستاربندان با رکورد دو دقیقه و ۲۲ ثانیه و ۸صدم ثانیه عنوان هفتم را به دست آورد. ثمرینیز با ثبت رکورد ۲ دقیقه۱۶ ثانیه و۳صدم ثانیه درجایگاه پنجم قرار گرفت.

این رقابت در شرایطی برگزار شد که به دلیل اختلال در دستگاه ثبت رکورد، ناظر زمین پس از دویدن دوندگان در دور اول زمین رقابت را متوقف کرد و این رقابت ها با تاخیر برگزار شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار