مربیان ازبکستانی جودو وارد تهران شدند

دو مربی ازبکستانی که قرار بود برای حضور در کادرفنی تیم‌های ملی جودو آقایان و بانوان در روزهای گذشته به ایران بیایند سرانجام بامداد امروز وارد تهران شدند.

خبرنگار ورزشی ، مسئولان فدراسیون جودو در ماه‌های گذشته بارها از علاقه خود برای استفاده از دانش مربیان خارجی در سطح تیم‌های ملی صحبت کردند و در ماه‌های گذشته نیز مربیانی جهت مذاکره و ارزیابی سطح فنی وارد تهران شدند که مورد تایید قرار نگرفتند.

در روزهای گذشته نیز قرار بود "آندری شکوربابین" و "نلیا کیامووا" به تهران سفر و با محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو برای حضور در تیم‎‌های ملی آقایان و بانوان داشته باشند که به دلایل شرایط بد جوی و بسته بودن فرودگاه امام خمینی (ره) این امکان مهیا نشده بود، اما سرانجام بامداد امروز (پنجشنبه) این دو مربی ازبکستانی وارد تهران شد تا در انتهای هفته مذاکرات خود را با مسئولان فدراسیون جودو آغاز کنند و تکلیف آنها نیز مشخص شود.

قرار است در صورت تایید توانایی "آندری شکوربابین" و توافق این مربی با فدراسیون جودو او در کنار محمد منصوری در تیم ملی بزرگسالان به فعالیت بپردازد.

همچنین همانطور که مسئولان فدراسیون جودو پیش از این اعلام کرده بودند با توافق آنها با مسئولان فدراسیون جهانی جودو قرار است آنها به مدت یکسال ماهیانه مبلغ ۵ هزار دلار به فدراسیون کمک کنند تا حقوق مربیان خارجی پرداخت شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار