شماره پیراهن اوبامیانگ در آرسنال مشخص شد

شماره پیراهنی که گران‌ترین خرید تاریخ توپچی‌ها در این تیم به تن خواهد کرد اعلام شد.

، روز گذشته (چهارشنبه) در آخرین فرصت تیم‌های اروپایی برای داد و سند بازیکن در پنجره نقل و انتقالات ماه ژانویه، پیر امریک اوبامیانگ با قراردادی ۶۳.۷۵ میلیون یورویی از بوروسیا دورتموند به آرسنال پیوست و گران‌ترین بازیکن تاریخ تیم لندنی لقب گرفت. او دومین خرید قابل توجه آرسنالی‌ها در زمستان سال ۲۰۱۸ بعد از جذب هنریک مخیتاریان از منچستریونایتد است و حالا این دو بازیکنی که در دورتموند هم‌تیمی بودند می‌توانند دوباره کنار یکدیگر بازی کنند.

مخیتاریان که در اولین کنفرانس خبری‌اش بعد از پیوستن به آرسنال گفت دوست دارد به جایگاه اسطوره‌ای مانند تیری آنری برسد، در این تیم پیراهن شماره ۱۴ را به تن خواهد کرد، پیراهن که زمانی به آنری تعلق داشت و بعد از انتقال تئو والکات به اورتون به مهاجم گابنی جدید توپچی‌ها رسیده است.

اوبامیانگ ۲۸ ساله نه تنها به گران‌ترین بازیکن تاریخ آرسنال تبدیل شده است بلکه طبق ادعای رسانه‌های انگلیس با ۱۸۰ هزار پوندی که در هر هفته از تیم جدیدش حقوق می‌گیرد، پردرآمدترین بازیکن تاریخ این باشگاه لقب گرفت، اگرچه انتظار می‌رود، قرارداد جدید مسعوت اوزیل با توپچی‌ها این عنوان را به ستاره آلمانی اختصاص دهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار