گواردیولا اولین بازیکن مورد نظر منچسترسیتی برای بازار نقل و انتقالات تابستانی را معرفی کرد

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی از برنامه‌اش برای تلاش مجدد جهت خرید بازیکنی که زمستان امسال موفق به جذب او نشد خبر داد.

، برای پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی شب گذشته (چهارشنبه) شب خوبی بود. شاگردان او در شبی که نزدیک‌ترین تعقیب کنندگان منچسترسیتی (چلسی و منچستر یونایتد) باختند، میهمان‌شان وست‌برومویچ را ۳ بر صفر شکست دادند و حاشیه امنیت‌شان در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس را به ۱۵ امتیاز افزایش دادند و این در حالی است که ۱۳ هفته به پایان فصل باقی مانده است.

گواردیولا پس از این بازی گفت که در پایان فصل یک بار دیگر برای خرید ریاض محرز، بال الجزایری لسترسیتی که در این فصل موفق به جذب او نشد تلاش خواهد کرد.

در آخرین روز پنجره زمستانی ماه ژانویه اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه دو باشگاه منچسترسیتی و لستر، ساعت‌ها با یکدیگر مذاکره داشتند تا مسیر انتقال محرز به ورزشگاه اتحاد هموار شود اما این اتفاق رخ نداد و بازیکن الجزایری هم بسیار ناراحت است. ظاهراً سیتی ارزش محرز را ۶۵ میلیون پوند تخمین زده اما لستر برای فروش او ۹۵ میلیون طلب کرده بود.

گواردیولا پس از بیست‌و‌دومین برد این فصل تیمش در لیگ برتر به شبکه اسکای اسپورتس گفت: محرز الان بازیکن لسترسیتی است. همه می‌دانند که ما در تلاش بودیم تا او را جذب کنیم اما این بار هم نتوانستیم چون باشگاه موافق پرداخت رقمی که آنها می‌‌خواستند نبود. من هم این موضوع را کاملاً درک می‌کنم. ما تابستان برای خرید او تلاش‌ کردیم و الان هم دوباره شانس‌مان را امتحان کردیم اما مانند تابستان، آنها درها را قبل کردند. با این حال تا تابستان و تعطیلات پایان فصل صبر می‌کنیم و دوباره برای خرید او اقدام می‌کنیم. ببینیم چه می‌شود.

طبق ادعای شبکه اسکای، تلاش‌های محرز برای ترک لسترسیتی تعدادی از هم‌تیمی‌های او را آزرده خاطر کرده و این دلیل کنار گذاشته شدن این بازیکن ۲۶ ساله از ترکیب تیم برای بازی اخیر روباه‌ها مقابل اورتون بود که در خانه حریف با نتیجه ۲ بر یک باختند. محرز در این فصل ۲۷ بازی برای لسترسیتی انجام داده و ۹ گل هم زده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار