دی‌فرانچسکو: مشکل مهاجمان‌مان در گلزنی دیگر واقعاً دارد نگرانم می‌کند

سرمربی تیم فوتبال رم از عملکرد مهاجمانش در شب شکست خانگی برابر سامپدوریا ابراز ناراضایتی کرد.

، اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو پس از باخت یک بر صفر شب گذشته (یکشنبه) تیمش برابر سامپدوریا در استادیو المپیکو اعتراف کرد که نسبت به آینده تیمش نگران است.

جالوروسی با احتساب بازی‌اش برابر سامپدوریا اکنون شش هفته است که در سری A نمی‌تواند پیروز شود و این طولانی‌ترین زمان ناکامی این تیم برای کسب پیروزی از ماه فوریه سال ۲۰۱۳ است که در آن تنها سه امتیاز گرفته است. این شکست در حالی در کارنامه رمی‌ها ثبت شد که یک پنالتی آنها توسط آلساندرو فلورنزی در نیمه اول بازی به هدر رفت و ۱۰ دقیقه به پایان بازی گلی خوردند که منجر به باخت‌شان شد.

دی‌فرانچسکو به مدیاست پرمیوم گفت: ۲۵ دقیقه اول بازی وحشتناک بود، چون ما اصلاً حواس‌مان جمع نبود و روی فرستادن پاس‌های کوتاه تأکید داشتیم. اگر واکنش‌های دروازه‌بان‌مان نبود در همان نیمه اول گل می‌خوردیم. به همین دلیل مجبور شدم که بال‌های تیم را جابه‌جا کنم و آنها هم مجبور بودند به شیوه‌ای متفاوت بازی کنند که البته این باعث شد ما بازی روان‌تر و سرعتی را ارائه کنیم. بعد از آن اما ما یک گل ساده‌لوحانه خوردیم که شاید با تنها شوت سامپدوریا روی دروازه ما در نیمه دوم رقم خورد.

سرمربی پیشین ساسولو که تابستان امسال هدایت جالوروسی را برعهده گرفت، افزود: من به هیچ عنوان رویکردی که تیمم بازی را با آن شروع کرد دوست نداشتم و واقعاً نمی‌توانم درک کنم که چرا ما با وجود آن تعداد موقعیت گلزنی مسلمی که در نیمه دوم داشتیم، نتوانستیم گل بزنیم. نمی‌دانم که چرا آنقدر با ترس و استرس پا به میدان گذاشتیم. این روزها گلزنی مشکل اصلی تیم ماست و این دارد مرا نگران می‌کند.

موضوع انتقال ادین ژکو به چلسی و تأخیری که در این پروسه به وجود آمده، موضوع دیگری بود که دی‌فرانچسکو درباره‌اش صحبت کرد.

وی اظهار داشت: چیزی که باعث خواهد شد امشب خوابم نبرد، عملکرد بد تیم‌مان در ۲۵ تا ۳۰ دقیقه ابتدای بازی است و اینکه نتوانستیم توپ را به تور دروازه بچسبانیم. سایر مسائل از جمله موضوع ژکو تا پایان ژانویه حل می‌شوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار