فخری: پدیده‌ای جدید در تیم ملی داریم/ به عابدینی فشار نمی‌آوریم

سرمربی تیم سابر کشورمان درخصوص آخرین وضعیت شمشیربازان کشورمان توضیحاتی را ارائه کرد.

پیمان فخری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، درخصوص جام جهانی شمشیربازی در گرجستان و کسب دو نشان طلا و برنز توسط سابریست های کشورمان اظهار داشت: مسابقات خوبی بود البته این مسابقات تغییر خاصی در رنکینگ جهانی ایجاد نمی‌کند ولی باز هم در امتیازات موثر است. این مسابقات جنبه آمادگی و تدارکات داشت و اردوی خوبی هم در کنار آن داشتیم و ۵ روز با بلاروس، گرجستان و هنگ کنگ تمرین کردیم و برای مسابقات هفته آینده در پادووا ایتالیا آماده شدیم.

وی در ادامه افزود: بچه‌ها خوب ظاهر شدند و رهبری هم صاحب مدال طلا شد و برابر بازدادزه گرجستانی که چندین مدال جهانی دارد به برتری رسید. پاکدامن هم خوب ظاهر شد و با اختلاف نزدیک به حرفی از گرجستان باخت و سوم شد.

سرمربی تیم سابر کشورمان تصریح کرد: پاکدامن در شرایط خوبی قرار دارد و رهبری هم عالی ظاهر شد. در این مسابقات پدیده‌ای در تیم ملی داشتیم به نام نیما زاهدی که مطمئنا در روزهای آینده بیشتر از این نام او را خواهید شنید. این شمشیرباز عالی ظاهر شد و همان کسی است که به دنبالش بودم.

وی یادآور شد: خداروشکر دو مدال کسب کردیم و بعد از دو روز استراحت راهی ایتالیا می‌شویم. عابدینی در این مسابقه نبود اما در ایتالیا به ترکیب تیم اضافه می‌شود.

فخری در خصوص شرایط عابدینی و میزان آمادگی وی برای کسب موفقیت در بازی‌های آسیایی جاکارتا، گفت: فعلا به عابدینی فشار نمی‌آوریم چون فرزند دوم او به دنیا آمده و درست نبود که در این شرایط او را تحت فشار قرار دهیم و اجازه دادیم به مسائل خانوادگی‌اش برسد. مطمئن باشید برای بازی‌های آسیایی او را به اوج بر می‌گردانیم و فشارها را از نیمه دوم سال ۲۰۱۸ و اوایل سال ۱۳۹۷ برای آمادگی بیشتر او آغاز می‌کنیم. البته به دلیل شرایط خاص خانوادگی عابدینی، ما تلاش زیادی نکردیم تا او را دوباره آماده کنیم البته او نیز تمام تلاشش را می‌کند و در بازی‌های آسیایی در بهترین وضعیت خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار