والورده: گل مسی باعث شد نفس راحتی بکشیم/ اینیستا استاد است

سرمربی بارسلونا از عملکرد شاگردانش برابر آلاوس تمجید و از عملکرد هافبک برزیلی‌اش دفاع کرد.

، ارنستو والورده که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در هفته بیست‌ویکم لالیگای اسپانیا در ورزشگاه نوکمپ با جبران عقب‌افتادگی یک بر صفر در نهایت با نتیجه ۲ بر یک بر آلاوس غلبه کردند، در تمجید از عملکرد فوق‌العاده کاپیتان ۳۳ ساله تیمش گفت: حقیقت این است که ما بازیکنانی خوب در پست هافبک داریم، اما اینیستا استاد است. می‌دانستم او به ما کمک خواهد کرد.

وی در مورد بازی اظهار داشت: خیلی مهم بود که خیلی در محوطه جریمه آلاوس تجمع نکنیم چون با این روش فرصت ضدحمله را در اختیار آنها قرار می‌دادیم. به این منظور ما نیاز به بازیکنانی داشتیم که همانند لیونل مسی در فضاها به خوبی حرکت کنند. گلی که لیونل مسی در دقایق پایانی بازی به ثمر رساند باعث شد نفسی به راحتی بکشیم.

سرمربی بارسلونا در دفاع از عملکرد فیلیپه کوتینیو که اولین بازی لالیگایی‌اش را برای بارسلونا انجام داد و در دقیقه ۶۶ جای خود را به پاکو آلکاسر داد، تأکید کرد: بازیکنان ماشین نیستند که بتوانند به کارخانه جدیدی بروند و فوراً کار کنند، اما به نظر من کوتینیو عالی کار کرد و به خوبی در جریان بازی بود و درخواست توپ می‌کرد. این یک گام دیگر برای فیلیپه بود. او در بازی جام حذفی ۲۰ دقیقه بازی کرد و در این دیدار هم کمی بیشتر فرصت بازی پیدا کرد. ما کم‌کم فوتبال واقعی کوتینیو را خواهیم دید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار