کونته: جام حذفی برای تیم‌های بزرگ دشوارتر است

سکاندار چلسی ضمن تحسین عملکرد اخیر تیمش از دشواری‌های خرید در فصل نقل انتقالات ژانویه سخن گفت.

، آنتونیو کونته، سرمربی چلسی در کنفرانس خبری پس از بازی تیمش مقابل نیوکاسل در دور چهارم جام حذفی انگلیس از دشواری‌های فصل نقل و انتقالات زمستانی و شرایط تیمش سخن گفت.

 او اظهار داشت: نمایش خوبی مقابل تیمی دفاعی داشتیم. مقابل چنین تیمی، زدن گل اول خیلی مهم است. باتشوایی گل را به ثمر رساند اما از همکاری ازار و پدرو هم غافل نشویم. وقتی در جام حذفی به تیمی لیگ برتری می‌خورید، قطعا به دردسر می‌افتید. معمولا تیم‌های بزرگ در جام حذفی کاری دشوارتر از سایرین دارد. در مورد ماندن یا رفتن باتشوایی، من نظری ندارم. این تصمیم برعهده خودش است. می‌دانم که خرید در فصل نقل و انتقالات ژانویه دشوار شده.  باتشوایی  نشان داد مهم زمان حال است نه آینده. اگر به ترکیب ما نگاه کنید متوجه می‌شوید در واقع  در حال حاضر تنها ۲ مهاجم در اختیار داریم. وظیفه من، گرفتن بهترین بازی از مهاجمانم است. باتشوایی در یک و نیم سال گذشته  از نظر تاکتیکی، پیشرفت زیادی کرده و  برایش خیلی خوشحالم. 

 او در ادامه افزود: موراتا  می‌تواند به شکل انفرادی تمرین کند. او دوران نقاهت را پشت سر می‌گذارد  اما امیدوار هستیم هر چه سریع‌تر به میادین برگردد چون با وجود افت اخیر، کماکان بازیکن کلیدی ماست.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار