خدابخشی: در مسابقات گرنداسلم بااقتدارتر از جام‌جهانی قهرمان شدیم

قهرمان تکواندو جهان گفت: خدا را شکر در رقابت‌های گرنداسلم توانستیم با اقتدارتر از جام‌جهانی، تیم‌های روسیه و چین را شکست بدهیم و عنوان قهرمانی را برای تکواندو ایران کسب کنیم.

مهدی خدابخشی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص قهرمانی تیم ملی تکواندو در نخستین دوره مسابقات گرند اسلم و سطح این رقابت‌ها اظهار داشت: رقابت‌های گرنداسلم مسابقاتی است که قرار است در پایان هر سال میلادی برگزار شود. اولین دوره این رویداد نیز از سطح بسیار بالایی برخوردار بود و به نوعی می‌توان به این مسابقات بعد از المپیک لقب بزرگترین رویداد تکواندو را داد. کشور چین نیز برای برگزاری این مسابقات سرمایه‌گذاری زیادی انجام و حدود ۲ میلیون بیننده تلویزیونی شاهد آن بودند.

وی در خصوص شرایط خود عنوان کرد: با توجه به اینکه برای جابه‌جایی وزن به مشکل برخورد کرده بودم حدود یکسال و نیم از تکواندو دور بودم اما خدا را شکر از جام‌جهانی تکواندو مجددا استارت زدم. در این یکسال و نیم تمرینات اختصاصی خود را داشتم و از لحاظ آمادگی با شرایط مطلوبی در جام‌جهانی شروع کردم.

قهرمان سابق تکواندو جهان در خصوص قهرمانی تیم ملی تصریح کرد: خدا را شکر در رقابت‌های گرنداسلم توانستیم با اقتدارتر از جام‌جهانی، تیم‌های روسیه و چین را شکست بدهیم و با اقتدار عنوان قهرمانی را برای تکواندو ایران کسب کنیم.

خدابخشی با تاکید بر سال سخت ۲۰۱۸ برای تکواندو ایران گفت: سال ۲۰۱۸ با برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا، بازی‌های آسیایی، پنچ دوره رقابت‌های گرندپری و در پایان نیز دومین دوره مسابقات گرنداسلم سال سختی برای تکواندو ایران است. من نیز از ماه فوریه دوباره به وزن ایده‌آل خود و همچنین رنکینگ المپیک باز می‌گردم و می‌توانم مجددا در مسابقات گرندپری شرکت کنم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را در سال ۲۰۱۸ انجام می‌دهم تا بهترین نتایج را کسب و به روزهای اوج خود بازگردم. برای بازگشت به روزهای اوج لحظه شماری می‌کنم و از خدا می‌خواهم کمک کند تا از اقتدار تکواندو ایران دفاع کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار