بازیکن فولاد خوزستان: ۱۵ هفته نباختن کار آسانی نیست

مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ۱۵ هفته شکست نخوردن کار آسانی نیست و عملکرد فولاد در این زمینه باارزش است.

میلاد بدرقه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد شرایط فولاد و شکست ناپذیری این تیم در ۱۵ بازی گفت: ما تیم متحد و خوبی داریم و می‌خواهیم این روند را ادامه دهیم. ۱۵ بازی شکست نخوردن کار هر تیمی نیست و کار ما باارزش بوده است. البته آقای پورموسوی همیشه به ما می‌گوید که دنبال رکورد نیستیم و هدف‌مان این است که بازی‌های تماشاگرپسندی انجام دهیم. امیدوارم که این روند را در بازی‌های آینده نیز ادامه دهیم.

وی در مورد اینکه آیا فولاد می‌تواند تا پایان لیگ جایگاه دومی را حفظ کند خاطر نشان کرد: کار ما برای قهرمان شدن سخت است، اما می‌توانیم جایگاه دومی را حفظ کنیم.کار سختی در ۱۰ بازی آینده در پیش داریم، ولی امیدوارم نایب قهرمان شویم و سهمیه آسیا را بگیریم.

بدرقه در مورد عملکرد خودش در فصل جاری اظهار داشت: من ۱۴ بازی برای فولاد انجام داده‌ام، ولی در دیدارهای اخیر کمتر به میدان رفته‌ام. البته ناراحت نیستم، چون الان ایوب والی و عبدالله کرمی در قلب خط دفاعی فولاد نمایش فوق‌العاده‌ای از خودشان ارائه می‌دهند. وقتی یکی از آنها به هر دلیلی غایب بود من در قلب خط دفاعی قرار می گرفتم و این آقای پورموسوی بود که مرا از خط حمله به خط دفاع آورد.

مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان در پایان تصریح کرد: پورموسوی همیشه به من روحیه می‌دهد و تلاش می‌کنم تا بیشتر برای فولاد بازی کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار