وکیلی: امیدوارم حضور در پلی‌آف را نیز تجربه کنیم

سرمربی تیم والیبال شمس گفت: امیدوارم در دو بازی باقیمانده لیگ برتر والیبال هم به پیروزی برسیم تا بتوانیم حضور در پلی‌آف این رقابت‌ها را نیز تجربه کنیم.

خبرنگار ورزشی ، محمد وکیلی در مورد شکست ۳ بر یک تیمش مقابل بانک سرمایه در هفته بیستم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بازی خوبی بود و بازیکنان تیم من و همچنین بازیکنان تیم حریف برای این بازی انگیزه زیادی داشتند.

وی ادامه داد: بانک سرمایه صدرنشین لیگ است. ما تلاش خودمان را کردیم و حتی در ست اول ۱۶ بر ۱۰ از حریف پیش بودیم. اگر در این ست برنده می‌شدیم شاید جریان بازی عوض می‌شد.

وکیلی همچنین خاطر نشان کرد: این بازی اگرچه برای بانک سرمایه اهمیت نداشت، ولی خوشحالم که مربیان این تیم به سلامت مسابقات لطمه نزدند و مردانه بازی کردند. بازیکنان و مربیان بانک سرمایه بسیار باتجربه‌تر از ما هستند و من این پیروزی را به آنها تبریک می‌گویم.

وی تصریح کرد: امیدوارم در دو بازی باقیمانده لیگ برتر والیبال هم به پیروزی برسیم تا بتوانیم حضور در پلی‌آف این مسابقات را نیز تجربه کنیم. اگر هم به پلی‌آف نرسیدیم، به تجربیات خود اضافه کرده‌ایم. من می‌خواهم تیمی که شایسته صعود است به پلی‌آف برسد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار