خاکسار: برنز کاراته وان پاریش شروع کار من در سال ۲۰۱۸ است

ملی‌پوش کاراته بانوان کفت: مدال برنز پاریس شروع کار من در سال ۲۰۱۸ است و باید بیشتر تلاش کنم تا در مسابقات کاراته وان بعدی به مدال طلا دست پیدا کنم.

طراوت خاکسار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اعزامی تسنیم از پاریس، در خصوص کسب مدال برنز مسابقات جهانی کاراته وان فرانسه اظهار داشت: سال ۲۰۱۶ در مسابقات پاریس به مقام پنجم دست یافتم و سال گذشته نیز با ۷ پیروزی به مدال طلا رسیدم اما متاسفانه امسال در دور دوم مغلوب حریف فرانسوی شدم.

وی تصریح کرد: با فینالیست شدن حریف فرانسوی در گروه شانس مجدد شانس خود را برای مدال برنز انجام دادم و خدا را شکر به مدال برنز دست یافتم. نمی‌گویم سطح مسابقات امسال از سال‌های گذشته بالاتر بود، اما حساسیت المپیک و حضور ۶۴ نفر برتر رنکینگ باعث شده بود شاهد رقابت‌های متفاوتی باشیم. این مدال برنز نیز شروع کار من در سال ۲۰۱۸ است و باید بیشتر تلاش کنم تا در مسابقات کاراته وان بعدی به مدال طلا دست پیدا کنم.

دارنده نشان برنز کاراته وان پاریس در سال ۲۰۱۸ در پایان خاطر نشان کرد: امسال نیز می‌توانستم فینالیست شوم اما یک ورزشکار و قهرمان همیشه بالا و پایین دارد و نمی‌تواند به صورت مداوم در اوج باشد. امیدوارم کاراته وان آینده در اوج باشم و به مدال خوشرنگ‌تری دست پیدا کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار