اعلام آمادگی پاستوره برای پیوستن به اینتر

بازیکن آرژانتینی PSG که شایعه جدایی‌اش از پاریسی‌ها به گوش می‌رسد، برای جدایی از این تیم جهت انتقال به نراتزوری آمادگی‌اش را اعلام کرد.

، خاویر پاستوره می‌گوید اگر پاری‌سن‌ژرمن به فروش او رضایت دهد حاضر است به اینتر برود تا در این تیم به صورت منظم در ترکیب اصلی فرصت بازی داشته باشد. پاستوره که سال ۲۰۱۱ از پالرمو به پاری‌سن‌ژرمن پیوست در این تیم ۲۴۸ بازی انجام داده است، در این فصل جزو بازیکنان اصلی تیم تحت هدایت اونای امری نبوده است.گفته می‌شود که اینتر خواهان جذب این بازیکن ۲۸ ساله است، اما این تیم به دلیل محدودیت‌های قانون بازی جوانمردانه مالی توان خرید قطعی او را ندارد و می‌خواهد او را تا پایان فصل قرض بگیرد که همین موضوع سبب شده است باشگاه پاریسی فعلاً با انتقال بازیکنش مخالفت کند.

پاستوره اما شخصاً با این جابه‌جایی موافق است. او بعد از بازی شب گذشته (شنبه) PSG برابر مون‌پولیه به خبرنگاران گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی برایم رخ خواهد داد، چون وضعیت من بسیار پیچیده است. من از وضعیتم در پاریس بسیار راضی هستم، اما هنوز هیچ تصمیمی برای آینده‌ام نگرفته‌ام. تنها چیزی که می‌خواهم این است که منظم‌تر از این بازی کنم تا برای رفتن به جام جهانی شانس داشته باشم. اگر به خاطر نیمکت‌نشینی در پاری‌سن‌ژرمن شانس رفتن به جام جهانی را از دست بدهم، دوران بازیگری‌ام ضربه سنگینی خواهد خورد. باید با باشگاه صحبت کنم و تصمیم بگیرم. می‌دانم که باید بیشتر از این بازی کنم تا شانسی برای دعوت به تیم ملی برای حضور در جام جهانی داشته باشم به خصوص که دفعه قبلی به تیم ملی آرژانتین دعوت نشدم، چون اینجا به طور منظم بازی نمی‌کردم.

پاستوره درباره تلاش اینتر برای جذبش هم خاطر نشان کرد: صحبت‌های زیادی درباره اینتر شده است. اگر قرار به رفتن از پاری‌سن‌ژرمن باشد من دوست دارم به اینتر بروم، چون سری A را می‌شناسم و همسرم هم ایتالیایی است. اینتر می‌تواند گره‌گشای مشکل من باشد، اما نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. تصمیم‌گیری درباره این موضوع نه برای من و نه برای باشگاه آسان نیست. ببینیم در روزها ‌آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار