محبی: هر کسی سرمربی شود، باید زیر نظر شورای فنی کار کند

عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد گفت: با توجه به ساختار فدراسیون هر کسی سرمربی شود، باید در چارچوب فرآیند انتخاب تیم‌های ملی و زیر نظر شورای فنی کار کند.

محمدحسین محبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: با توجه به نامه خادم، در اسرع وقت نسبت به تعیین سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان اقدام می‌کنیم.

وی با بیان این مطلب افزود: در جلسه‌ای که ماه گذشته داشتیم تصمیم به سپردن امور فنی به رسول خادم گرفتیم تا در این فرصت زمانی برای انتخاب یک سرمربی واجدالشرایط با بررسی‌ گزینه‌ها انتخاب کنیم.

وی ادامه داد: به شخصه با نظر خادم موافق هستم و باید هرچه زودتر تکلیف سرمربی تیم ملی روشن شود. با توجه به سال حساسی که در پیش داریم و در پیش بودن بازی‌های آسیایی جاکارتا و سپس جهانی مجارستان باید این موضوع هر چه زودتر مشخص شود.

عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسد رسول خام با سپردن امور فدارسیون به بنی‌تمیم چراغ سبزی به اعضای شورا برای حضور تمام وقت در رأس امور فنی داده است، گفت: همانطور که خادم در نامه خودش به ما اعلام کرده، تصمیم گیری در این زمینه برعهده شورای فنی است.

محبی تصریح کرد: شورای فنی دوست دارد بهترین نفر را به عنوان سرمربی انتخاب کند و به همین دلیل به صورت موقت امور فنی را به رسول خادم که شناخت خوبی از شرایط روحی و روانی آزادکاران داشت سپرد. تعیین و معرفی سرمربی، بستگی به جمع‌بندی نظرات تمام اعضای شورا دارد.

وی خاطرنشان کرد:‌ انتخاب سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کار دشواری است و مهمتر از مسائل فنی مباحث مدیریتی و روانشناختی است. با توجه به ساختار فدراسیون هر کسی بیاید باید در چارچوب فرآیند انتخاب تیم های ملی و زیر نظر شورای فنی کار کند و به همین دلیل شاید برخی چهره‌ها تمایلی نداشته باشند ولی ما در اولین فرصت سرمربی واجد شرایط را با نظر جمعی انتخاب می‌کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار