بارش برف، مسابقات پارا اسکی کاپ آسیا را به تعویق انداخت

مسابقات پارا اسکی کاپ آسیا در رشته آلپاین به دلیل بارش شدید برف به تعویق افتاد.

و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، عیسی ساوه شمشکی رئیس انجمن پارا اسکی با اعلام این خبر گفت: این مسابقات با حضور پنج تیم البرز، تهران، آذربایجان شرقی، فارس و زنجان و یک تیم از تاجیکستان قرار بود از روز دوشنبه در پیست بین المللی دیزین برگزار شود، اما به دلیل بارش شدید برف این مسابقات از روز سه شنبه و با یک روز تاخیر برگزار خواهد شد.

عیسی ساوه شمشکی افزود: غفوراف، ورزشکار و عبدالف، مربی تاجیکستان فردا وارد ایران خواهند شد. این مسابقات تا روز پنج شنبه ادامه دارد و اختتامیه و اهدای جوایز روز پنج شنبه انجام خواهد شد. روز جمعه استراحت تیم ها است. رقابت های اسنوبورد هم در روزهای یکشنبه و دوشنبه برگزار می شود. در این رقابت ها سه ورزشکار از کشورهای یونان، بلژیک و اوکراین به ایران خواهند آمد و از کشورمان نیز دو تیم البرز و تهران شرکت خواهند کرد.

وی درخصوص تیم های ایرانی شرکت کننده در این مسابقات اظهار داشت: جواد سولقانی، سیداحمد جعفری، محمدعلی مقدید، احمد ساوه ای، حسن آژیر و صدیقه روزبه از البرز، امیررضا رضوی عرب از آذربایجان شرقی، علی رحیمی از فارس، غلامرضا پناهی از زنجان، مهدی حسین زاده از ارومیه و رمضان علی جیرودی، ابوالفضل مدائن و حسن میرزاحسینی از تهران در رشته آلپاین نمایندگان ایران در این رقابت ها هستند که در قالب پنج تیم البرز، تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، فارس و زنجان و یک ورزشکار از تاجیکستان در این مسابقات شرکت می کنند.

رئیس انجمن پارا اسکی ادامه داد: تمرین تیم ها روز دوشنبه انجام می شود و رقابت ها از روز سه شنبه آغاز و تا روز پنج شنبه برگزار خواهد شد. مسابقات اسنوبورد نیز با حضور حسن سولقانی و صدیقه روزبه از البرز، پوریا خلیل تاش، مهرداد مهدی زاده، محمد جزمحمدپور و اردوان طاووسی از تهران برگزار می شود.

ساوه شمشکی در پایان گفت: امتیاز این مسابقات برای کسب سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی کره جنوبی محاسبه خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار