انصاری‌فرد: جام جهانی ۲۰۱۸ یک اتفاق تاریخی برای ایران است

ملی‌پوش ایرانی تیم المپیاکوس گفت: حضور در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه یک اتفاق تاریخی برای ایران است.

، کریم انصاری‌فرد در گفت‌وگو با سایت رئال نیوز یونان درباره بازگشت المپیاکوس به صدر جدول رده‌بندی سوپر لیگ یونان در صورت پیروزی در بازی امشب (یکشنبه) برابر آستراس در شهر تریپولیس گفت: همه چیز به خوبی پیش‌ می‌رود و بازگشت بسیار خوبی به سوپر لیگ یونان داشتیم. چند امتیاز عقب بودیم اما به لطف چند پیروزی توانستیم به کورس قهرمانی بازگردیم. می‌خواهیم در همین موقعیت تا پایان فصل بمانیم و این کار آسان نخواهد بود. کیفیت تیمی ما به گونه‌ای است که می‌توانیم به این هدف دست یابیم. خودم نیز از گل‌هایی که به ثمر رساندم خوشحال هستم و امیدوارم بیشتر گلزنی کنم. همواره از مهاجم انتظار گلزنی به تعداد بیشتری وجود دارد.

ملی پوش ایرانی المپیاکوس درباره حمایت هواداران این تیم اظهار داشت: از هواداران به خاطر حمایت‌های فوق‌العاده از من قدردانی می‌کنم. از همان لحظه اول این حمایت را احساس کردم. حتی زمانی که بازی نمی‌کردم بسیاری از هواداران مرا حمایت کردند که جای قدردانی دارد.

انصاری‌فرد با اشاره به گارسیا، سرمربی اسپانیایی و جدید المپیاکوس گفت: هر مربی فلسفه کاری ویژه خودش را دارد و ما باید این فرامین را اجرایی کنیم. گارسیا می‌خواهد در سریع‌ترین زمان تیم المپیاکوس را آماده کند. او می‌خواهد که کنترل توپ را در اختیار داشته باشیم و فکر می‌کنم این کار را انجام می‌دهیم. در این صورت بهتر نیز خواهیم شد.

بهترین گلزن فصل جاری سوپر لیگ یونان افزود: می‌خواهیم در سوپر لیگ و جام حذفی یونان قهرمان شویم. مهم این است که در بازی امشب برابر آستراس برنده شویم تا پیش از دیدار خانگی با تیم آاِک در صدر جدول رده‌بندی سوپر لیگ قرار بگیریم. این بازی متفاوت از بازی برگشت المپیاکوس با تیم آاِک در جام حذفی است. ما در حال مبارزه‌های دشواری هستیم و می‌خواهیم با تلاش فراوان به نتایج لازم دست یابیم. فکر می‌کنم با گذشت زمان المپیاکوس نیز اصلاح می‌شود.

انصاری‌فرد درباره حضور در جام جهانی ۲۰۱۸  روسیه همراه با تیم ملی فوتبال ایران به روزنامه رئال نیوز یونان گفت: این یک انگیزه فوق‌العاده برای من است. ما در گروه سختی با پرتغال، اسپانیا و مراکش قرار داریم اما تجربه فوق‌العاده‌ای برای من و دیگر همبازیانم در تیم ملی ایران خواهد بود. این یک اتفاق تاریخی برای تیم ملی ایران است و تلاش می‌کنیم تا بهترین باشیم.

مهاجم ایرانی المپیاکوس درباره احسان حاج‌صفی، دیگر ملی‌پوش ایرانی المپیاکوس خاطرنشان کرد: خوشحالم که او به المپیاکوس آمد. بازیکن بسیار خوبی است که همانند دیگر بازیکنانی جدیدی که آمدند به المپیاکوس کمک خواهد کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار