آلگری: خوشحالم که پیروز شدیم اما بازی ما هنوز ضعف‌هایی دارد

سرمربی بانوی پیر با وجود پیروزی تیمش در خانه کیه‌وو تأکید کرد که بیانکونری هنوز در برخی حوزه‌ها نیاز به پیشرفت دارد.

، ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس خبری پس از پیروزی ۲ بر صفر شب گذشته (شنبه) یوونتوس در خانه کیه‌ووی ۹ نفره، اعتراف کرد که هنوز تیمش در برخی حوزه‌ها ضعف دارد. بانوی پیر با گل‌های سامی خدیرا و گونسالو ایگواین پس از اینکه میزبانش با اخراج ساموئل باستین و فابریتزیو کاچیاتوره ۹ نفره شد، بازی را برد.

آلگری به خبرنگاران گفت: بازی سختی بود، چون کیه‌وو واقعاً خوب دفاع می‌کرد. در نیمه اول، ما سعی کردیم که بازیکنان حریف را از یک طرف به طرف دیگر ببریم و فضاسازی کنیم. مسلماً کار ما آسان‌تر شد وقتی که دو بازیکن حریف کارت قرمز گرفتند اگرچه باز هم در پایان بازی تعادل لازم را نداشتیم و یادمان رفته بود که هنوز نیم ساعت تا پایان مسابقه مانده است. به‌هرحال در این بازی موفق شدیم دروازه‌‌مان را بسته نگه داریم و سه امتیاز خارج از خانه بگیریم و از این بابت خوشحالیم.

وی ادامه داد: با این حال ما به میزان زیادی باید سطح بازی‌مان را ارتقا دهیم و درک بهتری از اینکه چه زمانی باید سرعت بازی را افزایش یا کاهش دهیم، پیدا کنیم چون در غیراین‌صورت شیوه بازی‌مان بسیار قابل پیش‌بینی می‌شود. این بازی ثابت کرد که شما باید در زمین بازی نتیجه بگیرید و فرق نمی‌کند مقابل چه تیمی با چه تعداد بازیکن قرار دارید. در این بازی صحنه‌ای وجود داشت که بازیکنان ما جا‌گیری بدی داشتند و تعادل‌شان را از دست دادند، اما شزنی با واکنش خوبی که داشت دروازه‌ ما را نجات داد.

جان لوئیجی بوفون، کاپیتان و دروازه‌بان بانوی پیر که امروز ۴۰ ساله می‌شود، بعد از یک ماه به دلیل مصدومیت به تمرینات بیانکونری برمی‌گردد.

آلگری در این خصوص هم تأکید کرد: جیجی یک قهرمان خارق‌العاده است. ما بسیار خوشحالیم که او امروز دوباره به جمع ما برگشت و سه‌شنبه در برگامو (زمین آتالانتا در جام حذفی ایتالیا) بازی خواهد کرد. آتالانتا این روزها در اوج است و ما باید مقابل این تیم عملکرد خوبی ارائه کنیم. مهمترین چیز این است که یک گل خارج از خانه بزنیم، چون پای یک فینال در میان است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار