پازاج: گرایی فراتر از انتظار عمل کرد/ با یک مربی دیگر در حال مذاکره هستیم

عضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت: همه فرنگی‌کاران کشورمان در مسابقات جام تختی خوب ظاهر شدند، اما گرایی فراتر از انتظار عمل کرد.

احد پازاج در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد رقابت‌های کشتی فرنگی جام تختی اظهار داشت: این مسابقات سطح بسیار بالایی داشت. در طول سال‌هایی که رقابت‌های جام تختی برگزار شده است، چنین رقابت‌های باکیفیتی ندیده بودم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه رقابت‌های جام تختی از طرف اتحادیه جهانی برای رنکینگ جهانی دارای امتیاز بود همه تیم‌ها با تمام قدرت آمده بودند تا امتیازات لازم را کسب کنند. فرنگی‌کاران کشورمان هم با توجه به اینکه ۵۰ درصد آنها نفرات اصلی و ۵۰ درصد دیگر را نفرات ذخیره تشکیل داده بودند توانستند کشتی‌‌های خیلی خوبی بگیرند و با توجه به این موضوع آینده روشنی را برای کشتی فرنگی ایران می‌بینم.

عضو شورای فنی کشتی فرنگی در مورد اینکه عملکرد کدام یک از فرنگی‌کاران کشورمان بهتر از دیگر اعضای تیم ملی بوده است، تصریح کرد: همه فرنگی‌کاران کشورمان توانستند خوب ظاهر شوند، اما گرایی فراتر از انتظار عمل کرد و بعد از چندین سال کشتی‌هایی از گرایی دیدیم که به دل‌مان چسبید.

پازاج راجع به وضعیت کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی نیز گفت: اشکانی زحمات زیادی برای تیم ملی کشتی فرنگی کشیده است. حضور چمنیان و جزینی هم باعث تقویت کادر فنی شده است. ضمن اینکه باز هم کادر فنی تیم ملی تقویت خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است باز هم یک مربی دیگر به کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی اضافه شود، خاطرنشان کرد: هر زمان مذاکرات ما به نتیجه نهایی رسید نام مربی را اعلام خواهیم کردم، اما در حال حاضر نمی‌توانیم بگوییم با کدام مربی در حال مذاکره هستیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار