هاشم‌زاده: حق‌ تیم ملی فوتسال ایران قهرمانی در آسیاست

مربی تیم ملی فوتسال کشورمان اعتقاد دارد اگر اتفاق خاصی در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا پیش نیاید،‌ تیم ایران می‌تواند قهرمان این مسابقات شود.

محمد هاشم‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، در مورد اردوی تیم ملی فوتسال در کشور آذربایجان اظهار داشت: آذربایجان تیم خوب و گردن کلفتی بود و به نظرم انجام این دو مسابقه خیلی برای بازیکنان ما خوب بود. فقط بدترین خبر برای ما در بازی با آذربایجان تشدید مصدومیت حمید احمدی بود. 

وی درباره برنامه‌های پیش‌رو تیم ملی فوتسال تا مسابقات قهرمانی آسیا نیز، تصریح کرد: از دیروز (شنبه) دوباره بازیکنان به اردوی تیم ملی آمدند. قرار است امروز ساعت ۱۳:۳۰ به مشهد مقدس سفر کنیم که با این وضعیت آب‌و‌هوایی هنوز تکلیف این سفر مشخص نیست. شب سه‌شنبه هم به امید خدا به چین‌تایپه سفر خواهیم کرد. 

بیشتر بخوانید:
احمدی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا را از دست داد

 «محمد ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی، به شدت از لغو اردوی اسلوونی دلخور بود، آیا شما هم اعتقاد دارید برنامه‌های تیم ملی به هم ریخته است؟»، مربی تیم ملی فوتسال واکنش به این پرسش گفت: ما برنامه تیم ملی را پیش از اتمام مسابقات لیگ برتر ارائه کرده بودیم، اما با لغو اردوی اسلوونی کمی برنامه ما دچار تغییر شد. خدا را شکر با همت فدارسیون فوتبال خیلی سریع بازی با آذربایجان، جایگزین اردوی اسلوونی شد و به این ترتیب وضعیت بهتر شد. 

هاشم‌زاده در مورد اینکه به نظرش آیا تیم ملی می‌تواند قهرمانی خود را در مسابقات آسیایی تکرار کند، عنوان کرد: چیزی قابل پیش‌بینی نیست و هیچ وقت نمی‌توانیم بگوییم قهرمان آسیا می‌شویم. به نظرم اگر اتفاق خاصی در مسابقات پیش نیاید حق‌ ما قهرمانی است و تلاش می‌کنیم بهترین کیفیت را در این مسابقات از تیم ملی نشان دهیم. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار