سرپرستی سجادی و معاونت دهخدا در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ منتظر تائید نهایی وزیر ورزش

دومین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در حالی روز گذشته برگزار شد که به نظر می‌رسد تکلیف سرپرستی کاروان ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی تا حدوی مشخص شده است.

خبرنگار ورزشی ، دومین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در حالی روز گذشته برگزار شد که موضوعات مربوط به بازی‌های آسیایی اندونزی در دستور کار این جلسه قرار داشت.

موضوع انتخاب سرپرست کاروان یکی از مهم‌ترین موضوعات این نشست بود. پیش از این نشست قرار بود اعضای هیئت اجرایی گزینه‌های پیشنهادی خود را مطرح و در نهایت در مورد کادر سرپرستی کاروان ایران به جمع بندی برسند. بر همین اساس گزینه‌هایی از جمله نصرالله سجادی، محمدرضا دهخدا، اصغر رحیمی، شاهرخ شهنازی و افتخاری معرفی شدند که در نهایت اعضا بر روی سرپرستی نصرالله سجادی و معاونت دهخدا به جمع بندی رسیدند و قرار شد یک معاون دیگر هم برای کاروان انتخاب شود که در این مورد به جمع‌بندی نهایی نرسیدند و در جلسات بعدی معاون دوم کاروان ایران هم معرفی خواهد شد.

بیشتر بخوانید: سجادی سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ می‌شود؟

پس از جمع بندی نهایی اعضا قرار شد نفرات انتخابی یعنی نصرالله سجادی و محمدرضا دهخدا به عنوان سرپرست و معاون کاروان ایران به وزارت ورزش هم معرفی شوند و در صورت تائید این وزارتخانه حضور این افراد نهایی شود.

نصرالله سجادی در کارنامه کاری خود سابقه چندین دوره سرپرستی کاروان ایران در بازی‌های آسیایی و المپیک را دارد.

تسنیم، در اواخر فعالیت اعضای هیئت اجرایی در دوره قبل، اصغر رحیمی به عنوان سرپرست کاروان ایران معرفی شد اما وی پس ار حذف نامش از لیست خبره‌های ورزشی از سرپرستی کاروان ایران انصراف داد و هیئت اجرایی نیز با پایان دوره ۴ ساله کمیته ملی المپیک تصمیم‌گیری در خصوص سرپرست کاروان را به اعضای جدید موکول کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار