بوندس‌لیگا| بایرن مونیخ میهمان سرسختش را قاطعانه شکست داد؛ دورتموند در خانه متوقف شد

بیستمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال آلمان با برد خانگی باواریایی‌ها و تساوی زردپوشان وستفالن در سیگنال ایدونا پارک پیگیری شد.

، در دومین شب از هفته بیستم بوندس‌لیگا امشب تیم فوتبال بایرن مونیخ میهمان سرسخت خود هوفنهایم را با نتیجه ۵ بر ۲ شکست داد.

در این بازی هوفنهایم با گل دقیقه ۳ مارک اوث در ریباند پنالتی به هدر رفته سرژ گنابری و گل دقیقه ۱۲ گنابری شروعی طوفانی داشت و تا دقیقه ۲۱ هم با این دو گل از میزبان پرآوازه خود پیش بود اما گل دقیقه ۲۱ روبرت لواندوفسکی باواریایی‌ها را به بازی برگرداند و ۴ دقیقه پس از او ژرومه بواتنگ کار را برای میزبان مونیخی به تساوی کشاند.

در نیمه دوم بایرن مونیخ اما این بایرن مونیخ بود که برتری‌اش را به حریف دیکته کرد و با گل دقیقه ۶۳ کینگسلی کومان برای اولین بار پیش افتاد. تنها ۳ دقیقه بعد آرتورو ویدال با یک ضربه سر گل چهارم بایرن مونیخ را زد و با افزایش اختلاف به دو گل خیال تیم تحت هدایت یوپ هاینکس را از بابت کسب شانزدهمین برد این فصلش در بوندس‌لیگا آسوده کرد. حسن ختام برد قاطع بایرن مونیخ هم گل ساندرو واگنر در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم بود.

با این برد بایرن مونیخ حاشیه امنیت خود در صدر جدول بوندس‌لیگا را به ۱۷ امتیاز رساند.

در دیگر بازی مهم امشب بوندس‌لیگا بوروسیا دورتموند در خانه‌اش به تساوی ۲ بر ۲ برابر فرایبورگ رضایت داد.

دورتموند در حالی تن به شکست داد که با گلزنی شینجی کاگاوا در دقیقه ۹ از میهمان خود پیش افتاد و تا دقیقه ۲۱ زمانی که نیلز پیترسن گل تساوی را برای فرایبورگ نزده بود از این تیم پیش افتاده بود. در ادامه پیترسن در دقیقه ۶۸ دومین گل میهمان را هم زد اما گلزنی ژرمی تولیان در دقایق تلف شده نیمه دوم، نگذاشت ششمین باخت این فصل دورتموند رقم بخورد و  به این ترتیب دو تیم امتیازات را تقسیم کردند.

نتایج سه بازی دیگر امشب بوندس‌لیگا به شرح زیر است:

کلن یک - آگزبورگ صفر
راسن‌بال‌اشپورت لایپزیگ یک - هامبورگ یک
اشتوتگارت صفر - شالکه ۲

جدول بوندس‌لیگا را می‌توانید اینجا مشاهده کنید.

در آخرین بازی امشب لیگ دسته اول آلمان، از ساعت ۲۱ به وقت تهران وردربرمن میزبان هرتابرلین خواهد بود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار