سرپرست کمیته داوران، مسابقات و کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال منصوب شدند

رئیس فدراسیون بسکتبال طی حکمی سرپرست کمیته داوران و مسابقات و همچنین کمیته انضباطی فدراسیون را منصوب کرد.

و به نقل از سایت فدراسیون بسکتبال، رامین طباطبائی رئیس فدراسیون بسکتبال طی حکمی ورژ آبکاریان را به عنوان سرپرست کمیته داوران و مسابقات منصوب کرد. در حکم رئیس فدراسیون بسکتبال برای ورژ آبکاریان آمده است:

با توجه به توانایی ، تجربه ، تخصص و شایستگی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست کمیته داوران و مسابقات فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید.

آبکاریان سابقه ریاست کمیته داوران در دوره های قبلی را هم در کارنامه دارد.

رئیس فدراسیون بسکتبال همچنین در حکم دیگری سرپرست کمیته انضباطی و مشاور امور حقوقی را منصوب کرد. در حکم رئیس فدراسیون بسکتبال برای منصور اردستانی آمده است:

با عنایت به درایت، توانایی و شایستگی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست کمیته انضباطی و مشاور امور حقوقی فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران تعیین و منصوب می شوید.

 از سوابق منصور اردستانی می‌توان به مدیرکلی امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان، عضویت در هیئت رئیسه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، عضویت در شورای مرکزی و شورای صدور رای ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران و عضویت در هیئت تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات اداری سازمان تربیت بدنی و وزارت ورزش و جوانان اشاره کرد.

پس از دیدارهای چهارم پلی آف مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال روسای کمیته‌های مسابقات و داوران فدراسیون بسکتبال از سمت خود استعفا کرده بودند. نادر باقری رئیس کمیته مسابقات و امیرحسین واحدپور رئیس کمیته داوران در شروع ریاست طباطبایی به فدراسیون بسکتبال، استعفا داده بودند که با آن مخالفت شده بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار