پاسخ کیکه سانچس فلورس به اظهارات جنجالی کیکه و بوسکتس درباره اسپانیول: جنبه پیروزی داشته باشید!

سرمربی آبی‌و‌سفیدپوشان ایالت کاتالونیا به اظهارات تحقیرکننده اخیر دو بازیکن اصلی تیم فوتبال بارسلونا درباره تیم او پاسخ داد.

، مصاحبه‌های جنجالی اخیر جرارد پیکه و سرخیو بوسکتس درباره اسپانیول پس از پیروزی ۲ بر صفر اخیر بارسلونا مقابل همشهری‌اش بعد از بازی خانگی دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا سرو صدای زیادی به پا کرد.

پیکه با خطاب کردن اسپانیول به عنوان تیم منطقه «کورنیا» و نه شهر بارسلونا از یک طرف و بوسکتس با زیر سؤال بردن جشن پیروزی اسپانیول در بازی رفت در طرف دیگر، نسبت به انتقاد از رقیب و تخریب وجهه آن اقدام کردند که این حرکت آنها بازخوردی منفی در رسانه‌های اسپانیا داشت.

بعد از چند روز اکنون کیکه سانچس فلورس، سرمربی اسپانیول در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر لگانس، به شیوه‌ای کنایه‌آمیز به اظهارات دو مهره کلیدی بارسلونا پاسخ داده است.

بیشتر بخوانید: شکایت باشگاه اسپانیول از پیکه و بارسلونا

سرمربی اسپانیایی آبی‌و‌سفیدپوشان کاتالونیا درباره اتفاقات بازی برگشت شاگردانش در نوکمپ - جایی که هواداران تیم میزبان هم علیه شاگردان او شعارهایی توهین‌‌آمیز سر دادند - گفت: در خصوص باشگاه‌ها، ما همیشه بر اساس چیزی که آنها در بیانیه‌های‌شان منتشر می‌کنند قضاوت می‌کنیم و به نظرم اسپانیول هم با بیانیه‌ای که درباره اتفاقات اخیر منتشر کرد، نشان داد باشگاه منسجم است و می‌داند چه کاری باید انجام دهد. اتفاقات رخ داد؟ ما در فوتبال خیلی بر این مضوع تأکید داریم که مهمترین چیز داشتن تحمل و ظرفیت شکست و شیوه پذیرش آن است اما مردم فراموش می‌کنند که بردن هم راه و رسم دارد و جنبه می‌خواهد. به همین دلیل من از رویکرد آنها تا این اندازه در قبال ما بد باشد، تعجب کردم.

کیکه سانچس فلورس در واکنش به اظهارات پیکه هم عنوان کرد: افراد با حرف‌هایشان نمی‌توانند آزار دهند اما بله من از تیم و حرفه‌ام دفاع می‌کنم. این را می‌دانم که داشتن جنبه بردن به همان اندازه مهم است - و شاید مهتر از آن – که دانستن شیوه پذیرش شکست.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار