صعود ۳ تیم به لیگ برتر تیراندازی/ برگزاری مسابقات جایزه بزرگ در اسفند

تیم‌های پاس، نظام مهندسی ساختمان اصفهان و هیئت خراسان رضوی جواز حضور در لیگ برتر تیرانداری سال ۹۷ را به دست آوردند.

و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی، با پایان لیگ دسته یک تیراندازی بانوان تیم های پاس، نظام مهندسی ساختمان اصفهان و هیات خراسان رضوی با شکست حریفان خود با اقتدار جواز حضور در لیگ برتر را کسب کردند.

همچنین تیم هیات قم در مرحله حذفی با تیم ثابت هدف آریا دیدار خواهد داشت و برنده این دیدار به لیگ برتر صعود خواهد کرد.

در مجموع امتیازات تیمی رشته تفنگ و در دیدار رو در رو، تیم های پاس با ۲۶ امتیاز در جایگاه اول ایستاد و هیات قم با ۲۶ امتیاز و نظام مهندسی ساختمان اصفهان با ۲۲ امتیاز به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

در رشته تپانچه نیز، تیم های نظام مهندسی ساختمان اصفهان، پاس و هیات خراسان رضوی به ترتیب با ۲۶ امتیاز در مکان های اول تا سوم ایستادند.

در پایان این رقابت ها در مجموع امتیاز انفرادی تفنگ، مینا روحیان با ۵۲ امتیاز از هیات قم، مائده امین زاده با ۵۱ امتیاز از شرکت پالایش و پخش و مهسا رضاییان با ۴۳ امتیاز از پاس به ترتیب عناوین برتر را کسب کردند.

در تپانچه انفرادی نیز، درسا عرب شاهی با ۷۲ امتیاز از نظام مهندسی ساختمان اصفهان، نگین سادات شمسی نژاد با ۴۴ امتیاز از هیات خراسان رضوی و زهرا باوندپور با ۳۹ امتیاز از آماج به ترتیب به مقام های اول تا سوم رضایت دادند.

تیم های پاس ناجا و هیات فارس از لیگ برتر به دسته یک سقوط کردند.

* برگزاری مسابقات آزاد جایزه بزرگ تیراندازی

این دوره از رقابت ها به مناسبت تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روز بزرگداشت شهدا به صورت آزاد در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در محل سالن هیات استان برگزار می شود.

برهمین اساس تیراندازان در رشته های تفنگ و تپانچه بادی بانوان از ۱۰ تا ۱۱ اسفندماه و در بخش آقایان از ۱۷ تا ۱۸ این ماه پا به رقابت با یکدیگر می گذارند.

این دوره از مسابقات با قوانین جدید برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار