عبداللهی: وقتی اینجت ایرانی کارشکنی می‌کند، یعنی فوتبال ما اشکال دارد

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی می‌گوییم فوتبال ما اشکالاتی دارد، نمونه‌اش اتفاقی است که یک ایجنت ایرانی رقم زده است.

نصرالله عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره وضعیت تیم استقلال در آستانه بازی با صنعت نفت آبادان اظهار داشت: شرایط تیم پس از بازی با پارس جنوبی خوب است و مشکلی برای بازی با نفت نخواهیم داشت. خوشبختانه مصدومان تیم هم رسیده‌اند و همه آماده بازی هستند. تنها مهدی قائدی را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم.

وی در مورد اینکه آیا استقلال خواهان ۱۰ درصد از سکوهای ورزشگاه تختی آبادان است یا نه، گفت: همیشه در آبادان به این شکل بوده که هواداران جدا از هم نمی‌نشینند. به همین دلیل، باید طبق شرایط پیش رفت و دوستان خودشان می‌دانند چه کار کنند. ما درخواستی نداشته‌ایم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات وینفرد شفر پس از بازی با پارس جنوبی مبنی بر کارشکنی ایجنت ایرانی برای حضور بازیکنان خارجی در استقلال گفت: ظاهراً مسئولان باشگاه متوجه شده‌اند ایجنت ایرانی چه کسی است و باشگاه پیگیر خواهد بود. نمی‌دانم چرا برخی افراد چنین کارهایی را می‌کنند. وقتی می‌گوییم فوتبال ما اشکالاتی دارد، به خاطر این کارهاست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار