قوچان‌نژاد: نیم‌فصل اول اردویژه برای من ناامیدکننده بود

نیم‌فصل اول اردویژه هلند برای ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین ناامیدکننده بوده است.

و به نقل از سایت لیواردر هلند، رضا قوچان‌نژاد، مهاجم ایرانی تیم هیرنوین پس از پیروزی ۲ بر یک شب گذشته (جمعه) برابر اسپارتا روتردام در هفته بیستم اردویژه با اشاره به حضورش در ترکیب اصلی هیرنوین  پس از هفته‌ها نیمکت‌نشینی گفت: خوشحالم که دوباره توانستم در ترکیب اصلی تیم هیرنوین بازی را شروع کنم. من در این بازی دیگر نمایش نیم‌فصل اول اردویژه را همراهم نیاوردم، دوره‌ای که بسیار ناامیدکننده بود.

وی در ادامه افزود: البته یورخن استرپل (سرمربی تیم هیرنوین) حق داشت مرا نیمکت‌نشین کند و حضور هنگ ورمان در ترکیب اصلی هیرنوین به جای من جزو قواعد اساسی فوتبال است. اگر بازیکنی آماده نباشد بازیکن بهتری جایگزین خواهد شد.

قوچان‌نژاد سپس با اشاره به رضایت‌مندی‌ از وقفه زمستانی اردویژه هلند اظهار داشت: می‌خواهم گلزنی کنم و نقش مهمی در تیم هیرنوین داشته باشم. این اتفاق در نیم‌فصل اول رخ نداد و خوشبختانه توانستم در تعطیلات نیم‌فصل دوباره مهیای بازی شوم. تمریناتی خوبی در اردوی اسپانیا داشتم و دوباره توانستم به ترکیب اصلی تیم هیرنوین بازگردم.

ملی‌پوش ایرانی در پایان گفت: دوست دارم دوباره با هنک ورمان در خط حمله هیرنوین قرار بگیرم و همانند او برای گلزنی تلاش خواهم کرد. باید قدرتمند و آماده در هر تمرینی باشم. ورمان به خوبی مرا در خط حمله حمایت می‌کند. به‌هرحال سرمربی تصمیم می‌گیرد که من یا هنک ورمان در زمین باشیم. گلزنی من یا او مهم نیست و موفقیت هیرنوین اهمیت بیشتری دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار