حسینی: حریف هندی را دست‌کم بگیریم تنبیه می‌شویم

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد که آنها نباید حریف هندی‌شان در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را دست‌کم بگیرند.

محمدرضا حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی با ابراز خرسندی از پیروزی ذوب‌آهن برابر استقلال خوزستان گفت: ما برای این مسابقه شرایط خاصی داشتیم، چون چند بازیکن‌مان مصدوم بوده و برخی از بازیکنان هم سرما خورده بودند.  من هم قبل از بازی سرما خورده بودم و شرایط سختی برای این مسابقه داشتم، به همین دلیل در نیمه دوم تعویض شدم، چون شرایط جسمانی خوبی نداشتم. با این حال مهم این بود که برنده شویم و سه امتیاز را به دست آوریم که به این هدف رسیدیم.

«ما در نیمه اول خوب نبودیم، اما در نیمه دوم کنترل بازی را در دست گرفتیم.»، وی با بیان این جمله در مورد شانس ذوب‌آهن برای کسب سهمیه آسیا  عنوان کرد: فعلاً نمی‌خواهیم به این موضوع فکر کنیم و مهمترین مسئله این است که این بردها را ادامه دهیم تا شرایط بهتری در جدول پیدا کنیم. مطمئناً در آخر فصل جایگاه خوبی خواهیم داشت.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان همچنین درباره تقابل تیمش با حریف هندی در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا خاطر نشان کرد: ما از روز گذشته تمرینات را شروع کردیم و قطعاً کادر فنی، تیم حریف را برای ما آنالیز خواهد کرد. شناخت آنچنانی از تیم هندی نداریم، ولی تیمی قابل احترام برای ما خواهد بود و نباید آنها را دست‌کم بگیریم. اگر این حریف را دست‌کم بگیریم جریمه خواهیم شد. ما میزبان هستیم و باید برنده از زمین بیرون بیاییم.

انتهای پیام

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار