نامه خادم به اعضای شورای فنی: سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان را انتخاب کنید

رسول خادم در نامه‌ای به اعضای شورای فنی تیم‌های ملی از آنها خواست هر چه سریعتر نسبت به انتخاب سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان اقدام کنند.

و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، رسول خادم در نامه‌ای به اعضای شورای فنی تیم های ملی از آن ها خواست هر چه سریع‌تر نسبت به انتخاب سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان اقدام کنند.

متن نامه ارسالی خادم به اعضای شورای فنی تیم های ملی به شرح زیر است:

همانطور که مستحضر هستید، پیرو تصمیم شورای محترم فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد، در جلسه مورخ دهم دی ماه ۱۳۹۶ مقرر شد بنا به تجربیات مختصر اینجانب در جایگاه سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشور (در سال های  ۲۰۱۲تا ۲۰۱۶ میلادی)، تا زمان برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی (مرحله نهایی)، به منظور کمک به حفظ شرایط فنی تیم ملی مذکور و نیز ایجاد فرصت برای ادامه ارزیابی و انتخاب سرمربی واجدشرایط ، مسئولیت فنی تیم،  برعهده اینجانب باشد.

با توجه به اینکه گویا تعداد قابل توجهی از مربیان محترم و شناخته شده در جامعه کشتی، علاقمند به حضور در این سمت و پذیرش مسئولیت  سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشور هستند، ضرورت دارد هرچه سریعتر  نسبت به انتخاب مربی واجد شرایط،  که بتواند بار سنگین مسئولیت مذکور را بر عهده گرفته، اقدام شود.

همانگونه که تصمیمات متخذه در خصوص تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشور از سال ۲۰۱۳ میلادی تا کنون در چارچوب ضوابط مندرج در فرآیند انتخابی تیم‌های ملی کشتی کشور، با اولویت نتایج حاصله در انتخابی تیم ملی و در نهایت جمع بندی نظرات اعضای محترم شورای فنی محقق شده و نتایج نسبی نیز به همراه داشته است، سرمربی واجد شرایط و منتخب باید در تعامل با اعضای محترم شورای فنی و ضوابط جاری فرایند مذکور، مسئولیت یاد شده را بر عهده گرفته و با اعتقاد به کارکرد برتر خرد جمعی نسبت به نظرات شخصی و سلیقه‌ای خویش  در حوزه فنی تیم ملی یادشده،  عمل کند.

از اینرو با عنایت به آگاهی کامل اعضای محترم شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد که همگی از بزرگان و پیشکسوتان ارزشمند کشتی کشور محسوب می‌شوند، از میزان توانایی و قابلیت های مدیریتی، اخلاقی، روانی و فنی افراد علاقمند به پذیرش این مسئولیت، تقاضا دارد،  هرچه سریعتر،  نسبت به معرفی مربیان واجد شرایط جهت بررسی در شورا  و ارائه همفکری و مشاوره مضاعف در این خصوص در جلسات مربوطه، اقدامات شایسته را مبذول دارند.

اینجانب تا زمان تصمیم گیری شورای محترم فنی، نسبت به پیگیری امور فنی تیم ملی کشتی ازاد بزرگسالان ایران، در حد توان اهتمام خواهم ورزید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار