آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ساحلی پیش از دیدار با آذربایجان

تیم‌های ملی فوتبال ساحلی ایران، اسپانیا، آذربایجان و اوکراین روز گذشته تمرینات خود را در ورزشگاه دهکده ساحلی بوشهر برگزار کردند.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دومین دوره مسابقات بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ از امروز (شنبه) با حضور تیم‌های اسپانیا، اوکراین، ایران و آذربایجان به میزبانی بوشهر آغاز می‌شود.

برهمین اساس تمرین تیم‌های اسپانیا، اوکراین، آذربایجان و ایران به ترتیب از ساعت ۱۶ روز گذشته در دهکده ساحلی بوشهر برگزار شد.

گفتنی است، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان شب گذشته زیر نظر کادر فنی تمرینات با نشاطی را برگزار کرد. همچنین مسلم مسیگر به دلیل مصدومیت جزئی که داشت در تمرین تیم ملی شرکت نکرد. 

بنا بر اعلام دکتر آقاخانی، وی در اولین دیدار برابر آذربایجان حضور نخواهد داشت و از بازی‌های بعدی تیم ملی را همراهی خواهد کرد.

لازم به ذکر است، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ساحلی اسپانیا و اوکراین امروز از ساعت ۱۶ در دهکده ساحلی بوشهر در حالی برگزار می‌شود که این مسابقه به صورت مستقیم از شبکه ورزش سیما پخش زنده خواهد شد. همچنین تیم ملی فوتبال ساحلی  کشورمان از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف تیم ملی فوتبال ساحلی آذربایجان می‌رود که این بازی نیز از طریق شبکه ورزش سیما پخش زنده خواهد شد.

در این دیدار ساحلی‌بازان کشورمان با لباس‌های یکدست سفید برابر آبی پوشان آذربایجان به میدان خواهند رفت.

همچنین دروازه‌بان‌های ایران و آذربایجان هم به ترتیب از لباس‌های زرد و سبز استفاده می‌کنند.

مسابقات بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ با حضور تیم‌های ملی ایران، اسپانیا، اوکراین و آذربایجان از هفتم الی نهم بهمن ماه سال جاری به میزبانی استان بوشهر و باشگاه پارس جنوبی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار