بنگر: نفت آرامش پیدا کرد و نتیجه گرفتیم/ من هم از طاهری دروغ شنیدم!

مدافع میانی تیم فوتبال نفت تهران گفت: نتایج خوب ما در هفته‌های اخیر به خاطر آرامشی است که در تیم وجود دارد.

محسن بنگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد شرایط خوب نفت تهران و نتایجی که آنها در چهار هفته اخیر گرفته‌اند، گفت: خدا را شکر که در چهار بازی گذشته خوب نتیجه گرفتیم و بعد از تغییراتی که در کادر فنی و باشگاه ایجاد شد، شکستی نداشتیم. ما به این دلیل خوب نتیجه می‌گیریم که بچه‌ها آرامش دارند و حاشیه‌ها خیلی کم شده است. همه چیز در باشگاه به خوبی جلو می‌رود و کادر فنی هم برای هر مسابقه استراتژی خاص خودش را دارد.

وی با اشاره به اینکه تیم نفت تهران از خطر سقوط فاصله گرفته است، اظهار داشت: ما اصلاً به سقوط فکر نمی‌کنیم، ولی نباید اینجای جدول بمانیم و باید در هفته‌های آینده خوب امتیاز کسب کنیم تا شرایط بهتری در جدول داشته باشیم. ما امتیازات زیادی را از دست دادیم و باید به فکر جبران باشیم.

مدافع پیشین پرسپولیس در مورد اتفاقات چند روز اخیر و حاشیه‌هایی که بعد از صحبت های مهدی طارمی ایجاد شد، خاطر نشان کرد: نمی‌دانم در مورد این چیزها چه باید بگویم. فقط این را می‌گویم که من هم از طاهری (مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس) دروغ شنیدم. آنها با من رفتار صادقی نداشتند و نزدیک دو سال جواب تماس‌های مرا نمی‌دادند. من انتظار داشتم تا آنها برخوردی محترمانه داشته باشند.

بنگر در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس گفت: اگر اتفاق خاصی نیفتد باید پرسپولیس را قهرمان لیگ بدانیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار