هاشم‌پور: قبل از قهرمانی به دنبال جوان‌گرایی هستیم

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران اعتقاد دارد مسابقات پرشین کاپ فرصتی مناسب برای میدان دادن به بازیکنان جوان است.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، عباس هاشم‌پور، مربی تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: بازیکنان اردوی تدارکاتی خوبی را پشت سر گذاشته و هم اکنون برای دیدار با رقبای سرسخت خود آماده هستند. سه بازی برابر اسپانیا، آذربایجان و اوکراین برای ما بسیار مهم است و این مسابقات نشان می‌دهد که بازیکنان در چه شرایطی هستند.

وی درباره حضور تیم ملی ایران در دومین دوره مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ عنوان کرد: هدف‌مان این است که به مرور بازیکنان جوان را جایگزین بازیکنان با تجربه که سال‌ها برای تیم ملی بازی کرده اند, کنیم. بر همین اساس با میدان دادن به بازیکنان جوان در کنار بازیکنان با تجربه قصد داریم تا از لحاظ فنی و ذهنی آنها را برای بازی‌های پیش رو آماده کنیم. این بدان معنا نیست که بازیکنان با تجربه در تیم ملی حضور نخواهند داشت بلکه با ترکیبی از جوان‌ها و با تجربه‌ها قصد داریم بهترین عملکرد را در مسابقات داشته باشیم. ما با هدف قهرمانی در این دوره از بازی‌ها شرکت کرده‌ایم اما هدف اول‌‌مان فضا دادن به جوانان است. 

هاشم‌پور درباره رقبای تیم ملی اظهار داشت: اسپانیا رقیب اصلی ما است. تیم آذربایجان تیمی است که فوتبال ساحلی را خوب بازی می‌کند و تیم اوکراین نیز قهرمان سال قبل اروپا بوده است. در جلسه آنالیز دیدارهای آذربایجان نکاتی را به بازیکنان گوشزد می‌کنم تا بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی در پایان گفت: بازیکنان با انگیزه بالا در تمرینات و این رقابت‌ها حضور یافته‌اند. فوتبال ساحلی ایران بسیار توانمند است. متاسفانه به احتمال زیاد مسیگر را در اولین دیدار نخواهیم داشت. بازیکنان برای دیدار برابر تیم های خوب و مطرح دنیا آماده هستند و همان‌طور که در بالا اشاره کردم قصد داریم بهترین نتیجه را بگیریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار