نقی‌زاده: شکست مقابل استقلال را فراموش کردیم و در بازی‌های آینده جبران می‌کنیم

کاپیتان پارس جنوبی جم گفت که بازیکنان این تیم شکست سنگین مقابل استقلال را فراموش کرده و تلاش می‌کنند این نتیجه را در بازی‌های بعدی جبران کنند.

میثم نقی‌زاده در مورد شکست ۴ بر صفر پارس جنوبی مقابل استقلال به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» گفت: در فوتبال از این اتفاقات رخ می‌دهد. برخی اوقات شرایط به گونه‌ای رقم می‌خورد که تیم شکست بدی متحمل می‌شود. ان‌شاءالله این نتیجه را در دیدارهای آینده جبران خواهیم کرد.

وی درباره قضاوت رضا کرمانشاهی داور این مسابقه که مورد انتقاد شدید مهدی تارتار و بهرام رضاییان قرار گرفت، تصریح کرد: ما بازیکن هستیم و بازی خودمان را می‌کنیم. دیدگاه مردم هم این بود که داور اشتباه کرد و تارتار و رضاییان در این باره صحبت کردند. داور می‌توانست سیف‌اللهی را اخراج نکند تا آرامش در تیم ما باقی بماند. ۱۰ نفره شدن باعث شد تیم ما به‌هم بریزد و نظم تیم به‌هم خورد.

کاپیتان پارس جنوبی ادامه داد: زمانی که یک تیم در ورزشگاه آزادی ۱۰ نفره می‌شود، با شرایط سختی مواجه خواهد شد. نمی‌گویم که ما مقصر نبودیم، اما نمی‌شود در همه بازی‌ها با پیروزی از زمین خارج شویم. این بازی شرایط خاص خودش را داشت و بازیکنان ما این مسابقه را فراموش کرده‌اند.

نقی‌زاده با بیان اینکه پارس جنوبی در این هفته‌ها دچار بدشانسی شده است، خاطرنشان کرد: ما یک گل به حریف می‌زنیم و سه موقعیت را از دست می‌دهیم. قطعاً این شرایط تغییر پیدا می‌کند. بازی هفته بعد مقابل سایپا بسیار سخت خواهد بود، اما ما برای سه امتیاز وارد این بازی می‌شویم. سایپا بازیکنان و کادر فنی بسیار خوبی دارد، اما به سه امتیاز این بازی نیاز داریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار