حسینی: مقابل صنعت نفت گل‌هایی باورنکردنی خوردیم

دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود رشت اعتقاد دارد که تیمش مقابل صنعت نفت غافلگیر شده و گل‌هایی باور نکردنی دریافت کرده است.

سیدمحمد حسینی در مورد شکست سنگین سپیدرود برابر صنعت نفت به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و ما شکست بدی خوردیم. ۳۰ دقیقه بازی را کنترل کردیم، ولی نمی‌دانم چه اتفاقاتی رخ داد که در هفت دقیقه سه گل دریافت کردیم. نیمه دوم خودمان را جمع و جور کردیم، اما دیگر کار تمام شده بود و متأسفانه نتوانستیم سه گل خورده را جبران کنیم.

وی در ادامه افزود: اگر حرفی بزنیم شاید فقط دنبال توجیه باشیم، ولی به‌هرحال تمرکزمان را از دست دادیم و نتیجه خوبی نگرفتیم. ما در بازی رفت در رشت صنعت نفت را شکست دادیم، اما در آن مسابقه خیلی توسط حریف تحت فشار قرار گرفتیم. این در حالی است که در بازی برگشت نسبت به بازی رفت زیاد تحت فشار نبودیم.

حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا روی گل‌های خورده خودش را مقصر می‌داند یا خیر، گفت: دروازه‌بان وقتی گل می‌خورد از یک تا ۱۰۰ درصد مقصر است. من نمی‌توانستم روی گل‌های صنعت نفت عکس‌العمل خاصی نشان دهم و کاری از دستم برنمی آمد. واقعاً ما سه گل باورنکردنی خوردیم.

دروازه‌بان سپیدرود در مورد اینکه برخی این تیم را جزو گزینه‌های سقوط می‌دانند، خاطر نشان کرد: قرار نیست با یک باخت چنین حرفی زده شود. ما جزو گزینه‌های سقوط نیستیم. شما دیدید که پارس جنوبی هم با آن وضعیتی که دارد چهار گل از استقلال دریافت کرد. ما اگر استقلال خوزستان را ببریم شرایط بهتری خواهیم داشت. این یک مسابقه شش امتیازی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار