اسدی: کفاشیان به بازی رفت و برگشت برای قطر، عربستان و امارات رأی داد/ AFC هنوز هیچ‌چیز را به صورت رسمی اعلام نکرده است

رئیس دپارتمان امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال اعلام کرد از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز هیچ رأیی در مورد برگزاری بازی بین تیم‌های قطری با تیم‌های عربستانی و امارات اعلام نشده است.

حمیرا اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره اخبار رسانه‌های عربی مبنی بر قطعی شدن برگزاری بازی‌های بین نمایندگان قطر با تیم‌های عربستانی و اماراتی به صورت رفت و برگشت، اظهار داشت: هنوز هیچ چیزی از طرف AFC به ما ابلاغ نشده است. ما به‌صورت غیرمستقیم فهمیدیم که AFC از طریق هیئت اجرایی می‌خواهد برای این موضوع تصمیم‌گیری کند.

وی در ادامه افزود: تا زمانی که رأی صادر نشود، ما نمی‌توانیم چیزی را تأیید و یا رد کنیم. باید ببینیم در رأی چه چیزی آمده و بعد در مورد آن صحبت کنیم، چون شاید اصلاً اسمی از ایران نیامده باشد. دفعه قبل هم ما همین اشتباه را کردیم.

رئیس دپارتمان امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال درباره اخبار رسانه‌های عربی مبنی بر اینکه علی کفاشیان در رأی‌گیری انجام شده به نفع میزبانی قطر رأی داده است، تصریح کرد: آقای کفاشیان گفته که بازی‌های تیم‌های عربستانی و اماراتی با قطری‌ها به صورت رفت و برگشت برگزار شود و بازی در کشور بی‌طرف را رد کرده است که خود این قدم مثبتی است، اما همان‌طور که گفتم هنوز AFC هیچ‌چیزی را به صورت رسمی اعلام نکرده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار