پیروزی ایران مقابل روسیه در نخستین دوره مسابقات تکواندو تیمی گرنداِسلم

تیم ملی تکواندو کشورمان در نخستین دیدار مسابقات تیمی گرنداِسلم توانست تکواندوکاران روسیه را در پایان دیداری حساس و با نتیجه ۳۹ بر ۲۰ از پیش رو بردارد و راهی فینال شود.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین دوره مسابقات "گرنداِسلم" تکواندو با حضور بهترین‌های تکواندو جهان در دو گروه زنان و مردان و در اوزان المپیکی به میزبانی «ووشی» چین برگزار شد. این رقابت‌ها به صورت سری در حال پیگیری است که سری پنجم و پایانی به صورت تیمی از ساعت ۳:۳۰ صبح امروز (شنبه) به وقت تهران در حال برگزاری می باشد.

تیم ایران با کسب عنوان قهرمانی در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ (تیمی قهرمانی جهان) موفق شد جواز حضور در این رویداد را بدست آورد، همچنین روسیه که عنوان نایب قهرمانی جام جهانی را بدست آورده بود، تیم چین به عنوان میزبان مسابقات و کره جنوبی نیز به عنوان تیم پیشنهادی از طرف کمیته فنی در این رقابت‌ها حضور دارند.

بر اساس قرعه کشی انجام شده تیم ملی تکواندو ایران در نخستین گام به مصاف تیم روسیه رفت و توانست با نتیجه ۳۹ بر ۲۰ پیروز این میدان باشد و به فینال راه پیدا کند.

نمایندگان کشورمان در فینال این دوره از مسابقات با برنده دیدار چین و کره‌جنوبی مبارزه خواهند کرد.

تیم ایران با ترکیب آرمین هادی‌پور، میرهاشم حسینی، سیدحسین احسانی، عرفان ناظمی، مهدی خدابخشی و سعید رجبی در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده است.

هدایت این تیم برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی، رضا ایمان زاده به عنوان مربی و علی رضایی به عنوان مربی بدنساز باشد.

گفتنی است؛ در این مسابقات به تیم های اول تا سوم به ترتیب ۲۰، ۱۰ و ۵ هزار دلار جایزه تعلق می گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار