مهدی‌زاده: در فینال جام تختی سرحال نبودم/ در اردوی ماهشهر بیشتر نفرات تیم دچار آنفلوآنزا شدند

فرنگی‌کار وزن ۱۳۰ کیلوگرم ایران گفت: در جام تختی خیلی سرحال نبودیم، زیرا در اردوی ماهشهر بیشتر نفرات تیم دچار آنفلوآنزا شدند.

، بهنام مهدی‌زاده درخصوص سطح مسابقات جام تختی، اظهار داشت: مسابقات در سطح خوبی برگزار شد و کشتی گیران تیم ملی همگی آماده بودند و توانستیم به قهرمانی برسیم.

وی با بیان این که آلودگی هوای خوزستان ما را اذیت کرد، گفت: در این رقابت‌ها خیلی سرحال نبودیم، زیرا در اردوی ماهشهر بیشتر نفرات تیم دچار آنفلوآنزا شدند و واقعا روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. به همین دلیل نیز خود من و دیگر کشتی گیران نتوانستیم آن طور که باید کشتی بگیریم اما همه با غیرت کشتی گرفتیم و عملکرد خوبی داشتیم.

این کشتی گیر درباره رقابتش در فینال نیز عنوان کرد: در فینال کمی اذیت شدم که این هم به خاطر سرحال نبودن بدنم بود ولی تمام سعی و تلاشم را کردم تا خوب کشتی بگیرم. ما چند روز در ماهشهر تحت درمان بودیم.

وی درباره قوانین جدید در کشتی فرنگی نیز خاطر نشان کرد: وزن‌کشی در دو روز واقعا اذیت‌کننده است ولی قانون خاک خیلی خوب است.

مهدی زاده در پایان گفت: از مردم ماهشهر و تماشاگران خوزستانی بابت حمایت‌های‌شان و همچنین از کادرفنی برای زحمات شان قدردانی می‌کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار