حسینی: فشار و استرس روزبه‌روز بیشتر و کارمان سخت‌تر می‌شود/ فقط خودزنی می‌کنیم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس به انتقاد از اتفاقات اخیر در اطراف این تیم پرداخت.

خبرنگار ورزشی ، سیدجلال حسینی پس از پیروزی سه بر یک پرسپولیس مقابل پیکان، گفت: بازی سختی بود. آنها تیم کاملی داشتند و آقای جلالی هم یکی از مربیان خیلی خوب ماست. چند بازیکن‌مان نبودند، اما روز خوبی داشتیم و توانستیم سختی این بازی را خوب پشت سر بگذاریم.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا از داور کارت زرد گرفته‌اید؟»، گفت: نه، من کارت نگرفتم.

کاپیتان پرسپولیس در مورد حواشی ایجاد شده اخیر بر سر ماجرای طارمی برای شاگردان برانکو، گفت: متاسفانه دو سه ماه پیش می‌گفتند پرسپولیس راحت می‌برد. الان شرایط فرق کرده و فشار و استرس را روز به روز هر روز بیشتر می‌کنند. روز به روز کارمان دارد سخت‌تر می‌شود. من گفتم و باز هم می‌گویم، مطمئن باشید با این شرایط فقط داریم خودزنی می‌کنیم. امیدوارم هواداران کنارمان باشند، چون روزهای خیلی سختی را پیش‌رو داریم. امیدوارم این مسائل تمام شود. پرسپولیس در شرایط حساسی است، بازی‌های آسیایی شروع می‌شود و روزهای سختی داریم؛ امیدوارم این حرف‌ها تمام شود.

حسینی با اشاره به پرونده‌های شکایتی تیم پرسپولیس، خاطرنشان کرد: از زمانی که آقای گرشاسبی سر کار آمده، خیلی از مشکلات وجود دارد. کاری هم نمی‌شود کرد، پرونده‌های داخلی و خارجی وجود دارد، اما من خوشحالم. کاش یک بار به این مشکلات رسیدگی شود، چون داخل ایران کاری نمی‌شود انجام داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار