شیعی: من باید اولتیماتوم بگیرم نه جلالی

مدیرعامل باشگاه پیکان که به سرمربی تیم خود اولیتماتوم نداده است.

خبرنگار ورزشی ، محمود شیعی پس از شکست سه بر یک پیکان برابر پرسپولیس گفت: بازیکنان ما بازی را در نیمه اول خوب شروع نکردند، اما نیمه دوم خوب بودند. اگر روی ضد حمله گل نمی‌خوردند، بهتر نتیجه می‌گرفتند.

وی در مورد بحث اولتیماتوم به مجید جلالی تصریح کرد: با جلالی برنامه سه ساله داریم، کسی که باید اولتیماتوم بگیرد، مدیرعامل است. هیچ خبری نیست و همانطور که گفتم با جلالی برنامه سه ساله داریم. پرسپولیس تیم بزرگی بود، آنها بازی رفت را باخته بودند و بازیکنان ما باید قوی‌تر و محکم‌تر بازی می‌کردند.

مدیرعامل باشگاه پیکان در خصوص اینکه پینشهاد خوب پرسپولیس باعث شد تا پیکان بابت از دست دادن منشا و سیامک نعمتی ضرر زیادی متحمل شود، گفت: منشا را اطلاع ندارم، اما همان پولی که پرسپولیس به سیامک نعمتی می‌داد را می‌توانستیم به این بازیکن بدهیم. اینها بازیکنان حرفه‌ای هستند و خدا را چه دیده‌اید، شاید سال آینده دو بازیکن پرسپولیس به پیکان بیایند.

شیعی در رابطه با ناراحتی مجید جلالی از جذب بازیکنان بی‌کیفیت خارجی تصریح کرد: بازیکن را کادر فنی انتخاب می‌کنند. انتخاب آنها بود، ما به این بازیکنی که مورد اشاره بود، به شرط بازی کردن پول دادیم. بازیکنی که اشاره شد، مصدوم نبود و در مشهد هم دیدید چقدر خوب بازی کرد، اما خب این بازیکن مورد تأیید قرار نگرفت.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در رابطه با وضعیت تیم ملی فوتبال گفت: در جلسات هیئت رئیسه هیچ مشکلی برای تیم ملی و اردوهایش نداریم. در مورد بازی تدارکاتی باید بگویم هفت بازی پیش‌بینی شده است. یکی دو تیم بسیار خوب اروپایی هم هستند. خبر دقیق از نام تیم‌ها ندارم، اما گفته می‌شود تیم خوبی برابر تیم ملی قرار می‌گیرد. قرار است آقای تاج برنامه‌ها را در اختیار رسانه‌ها قرار دهد.

وی در مورد اینکه ظاهرا مربیان تیم ملی از باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا خواسته‌اند که در اردیبهشت‌ماه بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار دهند، گفت: خبر ندارم، اما اولویت تیم ملی است.

مدیرعامل پیکان در واکنش به شایعه مذاکره با جواد نکونام گفت: چنین چیزی نشنیده‌ام. نه صحبتی از بالادستی با ما درباره نکونام شده نه ما صحبتی کرده‌ایم. سال گذشته در حالی نتیجه خوب گرفتیم که به مدت ۶ سال آسانسوری به لیگ برتر می‌آمدیم. امسال هدف ما حفظ اسکلت تیم بود و برای سال آینده قول می‌دهم که یکی از سکوها را بگیریم.

انتها پیام/

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار