ماهینی: به دلیل تغییر پست تیم ملی را از دست دادم اما فدای سر پرسپولیس

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت که به دلیل تغییر پست‌های پیاپی در پرسپولیس بازی در تیم ملی را از دست داده است.

خبرنگار ورزشی ، حسین ماهینی پس از برتری ۳ بر یک پرسپولیس مقابل پیکان گفت: در همان دقایق ابتدایی بازی موفق شدیم ۲ گل بزنیم و در ادامه هم تا پایان نیمه اول بازی را کنترل کردیم. در نیمه دوم یک گل دریافت کردیم و این مسئله کمی به تیم استرس وارد کرد، اما توانستیم در ادامه بازی را کنترل کنیم و گل سوم را بزنیم. به این برد خیلی احتیاج داشتیم تا فاصله امتیازی‌مان را با رقبا حفظ کنیم.

وی درباره حواشی‌های اخیر باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: ما به حاشیه‌ها به هیچ‌عنوان کاری نداریم و فقط تمرین خودمان را می‌کنیم. ما موظفیم تمرین و دل هواداران‌مان را شاد کنیم و خداراشکر تا الان هم شرمنده آنها نشدیم. 

ماهینی افزود: حاشیه‌ها را به طور کامل از ذهنم پاک کردم، پرسپولیس باشگاه بزرگی است و شما دیدید در چند وقت اخیر چقدر برای این تیم حاشیه درست کردند. همانطور که گفتم ما موظفیم برای ۴۰ میلیون هوادار بازی و دل آنها را شاد کنیم.

مدافع پرسپولیس در خصوص تغییر پست‌های پیاپی او در این تیم گفت: تقریبا به دلیل همین تغییر پست‌هایی که انجام می‌دهم فکر می‌کنم تیم ملی را هم از دست دادم اما همه اینها فدای سر پرسپولیس. من در این فصل در تمام نقاط خط دفاعی پرسپولیس بازی کرده‌ام و الان هم در پست هافبک دفاعی بازی می‌کنم، این دستور برانکو است و من هم اجرا می‌کنم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار