آلگری: در یوونتوس می‌مانم چون از وضعیتم راضی‌ام

سرمربی بانوی پیر با رد شایعه مربیگری‌اش در تیم‌های لندنی و رئال مادرید، تأکید کرد که در فصل آینده هم به کار خود در تورین ادامه می‌دهد.

، ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا (شنبه) تیمش برابر کیه‌وو در هفته بیست‌و‌دوم سری A تأکید کرد که قصد جدایی از بانوی پیر را ندارد و از وضعیتش در یوونتوس راضی است.

آلگری گفت: اینجا هر کسی برای خودش داستانی می‌سازد. یکی این را می‌گوید، یکی آن را می‌گوید، ما اما سعی می‌کنیم به چیزی فکر نکنیم، چون وقتی بیش از حد به یک چیز فکر می‌کنید، دیوانه می‌شوید. من همیشه گفته‌ام، هرچه بیشتر دغدغه یک چیز را داشته باشید، بهتر است. جدا از این‌ها من از الان دارم در باشگاه فوق‌العاده‌ای کار می‌کنم که تا سال ۲۰۲۰ هم با آن قرارداد دارم و الان هم از وضعیتم در آن راضی هستم. پس الان چیز جدیدی درباره این موضوع ندارم که بگویم. تنها چیزی که الان برایم اهمیت دارد این است که تا پایان راه برویم و به اهداف‌مان برسیم.

وی در ادامه از بازگشت بوفون به ترکیب یوونتوس خبر داد و گفت که او سه‌شنبه هفته آینده در جام حذفی ایتالیا از دروازه بانوی پیر محافظت خواهد کرد.

بوفون که به تازگی دوره ریکاوری مصدومیتش را پشت سر گذاشته و به تمرینات برگشته است، فردا به میدان نخواهد رفت، اما او می‌تواند دو روز بعد از چهلمین سالگرد تولدش به زمین بازی برگردد.

سرمربی بیانکونری اظهار داشت: فردا بوفون به تیم برمی‌گردد، اما او از روز سه‌شنبه در برگامو درون دروازه خواهد ایستاد. من به چیزهای که او درباره آینده‌اش گفته است کاری ندارم، چون برای من آماده شدن و برگشتن او به ترکیب اصلی مهمترین چیز است.

یوونتوس فردا شب از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران میهمان کیه‌وو خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار